[mk7] lampy i wiele innych...

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

adas2336
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 16:06
Kontakt:

[mk7] lampy i wiele innych...

Post autor: adas2336 » sob maja 25, 2019 00:24

Witam wszystkich w pierwszym moim poście. Jako że poprzednio posiadałem skodę fabię mk3 to jednak słabe możliwości jej modyfikacji skłoniły mnie do oddania fabii siostrze a sam kupiłem Golfa 7 z 2015 roku z silnikiem 1.6 TDI i mocą 105 dzikich krów. Zacznijmy od lamp jako że fabia mk3 z 2017 r. nie posiadała nawet w opcji lamp ksenonowych to fakt ten doprowadził mnie do depresji. Myślałem o modyfikacjach, przeróbkach ale wizja policji i odebrania dowodu rejestracyjnego tonowała moje zapędy do polepszenia mojej pracy która szczególnie wymaga jazdy nocą o wczesnych godzinach. Dlatego mam kilka pytań i przepraszam że kilka z nich mogą nie nadawać się do tej kategorii i mogą się powtarzać na forum. Więc:

1. Posiadam lampy halogenowe co i tak dało mi poprawę w porównaniu z fabią :) tam miałem H4 a tu już h7 i h15 na długich. Jednak jeździłem dużo skodą superb z bi-xenonami z afs i strasznie spodobały mi się te lampy. Posiadam u siebie doświetlanie zakrętów w halogenach więc jakieś czujniki w kierownicy muszą być, myślę nad dwoma przeróbkami i wszystko zależy co łatwiejsze i co bardziej możliwe według was. Chciałbym zamontować xenony z system samopoziomującym oraz spryskiwaczami. Zderzak to żaden problem, spryskiwacze też nie ale poziomowanie już nie wiem jak ogarnąć i co by było potrzebne, zewnętrzna firma wymienia takie lampy za 3700 zł ale czy dają poziomowanie tego nie wiem. Pytanie kolejne do tego. Nie łatwiej kupić lampy Full led z lifta i wymienić błotnik i może uda się je jakoś założyć. Problem stanowi chyba najbardziej sterownik który pewni z lifta nie będzie pasował do 7 więc raczej już słyszę że xenony muszę montować.

2. Golf z nie ledowymi lampami to nie golf. Nie jestem człowiekiem który szaleje za kółkiem ale lubię jak samochód jest zadbany i ładnie wygląda. Czy lampy matrix z dynamicznymi kierunkowskazami będą działać u mnie. Jak ciężko jest z montażem takich lamp. A może znacie już jakieś gotowce z możliwością kupna i założenia.

3. Chcę kupić interfejs diagnostyczny do tego golfa i pytanie jaki kabelek będzie najlepszy z vcds. Wiem że aliexpress rządzi dostarczaniu takich rzeczy. Chodzi mi o możliwość włączenia wypalania dpf którego niestety czasem katuje jazdą po mieście ale także przydał by mi się do sprawdzania kąta wtrysków żebym wiedział kiedy jechać na złom z nim.

4. Czy poza ASO istnieje sprawdzenie wersji wyposażenia samochodu? mam książkę serwisową i pełno kodów wyposażenia ale czytniki na jakiś stronach wszystkiego nie mówią.

5 Ile obecnie kosztuje montaż kierownicy wielofunkcyjnej i czy znacie jakieś firmy które się tym zajmują ? Od razu bym kamerę cofania zamontował chociaż z czujnikami nie jest tak źle.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości