mk4 - zderzak r32 do tdi

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Queny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 04, 2018 17:05
Kontakt:

mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: Queny » śr lis 28, 2018 18:12

Próbowałem dziś założyć dokładke zderzaka,ale troszke powygnana w miejscach zaczepów, pare zaczepów ułamanych,nie udało się,zderzak troszke zniszczony od robali etc, okazalo się, że jedna kratka była wklejona(urwane zaczepy) (taki kupiłem samochód :/)
Bardzo podobają mi się zderzaki od r32, wiadomo że to też golf iv, ale one były benzyniakami, aż tak się nie znam na budowie, i zastanawiam się, czy do mojego tdi da rade taki zderzak założyć, oczywiście zamiennik z allegro bo aż tak bogaty nie jestem, i nie będę dużych pieniędzy w auto ładował. Bardzo mi się podoba i bym chciał go zamontować zamiast oryginału. Jeżeli jest to kompatybilne to fajnie.
Golf IV 2002 1.9 TDI 101km



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Re: mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: muszkatobiasz » śr lis 28, 2018 20:37

każdy zderzak pasuje od iv do iv.co do zderzaków z allegro kup z abs a nie laminat bo popęka



Queny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 04, 2018 17:05
Kontakt:

Re: mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: Queny » śr lis 28, 2018 21:32

https://allegro.pl/zderzak-przedni-vw-g ... 61542.html
Ten się nada ? Żeby trzymał się kupy,wmiare pasował na fabryczne otwory/mocowania.
Wszystkie są takie same z tego abs na allegro.

Jakoś te wszystkie dokładki do zderzaka mi się nie podobają,oryginał jest ok,wszystkie dokładki są dla mnie beznadziejne, jedynie taki od r32 mi się podoba z wyglądu. Z tyłu mam oryginalne czujniki parkowania, wiec pewnie prędko nic nie zmienię. Napewno lotke na szybę chce.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Re: mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: muszkatobiasz » śr lis 28, 2018 22:41

raczej tak tylko ta siatka słabo wygląda



Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1048
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Re: mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: mat06 » śr lis 28, 2018 23:17

Sam przedni zderzak R32, bez tylnego zderzaka i bez nakładek progów, nie będzie dobrze wyglądał. Poza tym zamiennik można rozpoznać gołym okiem, ma trochę inną bryłę, niż oryginał.
Od siebie polecam dokładkę zderzaka V6 ;)
Ostatnio zmieniony pn gru 26, 2022 01:47 przez mat06, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Queny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 04, 2018 17:05
Kontakt:

Re: mk4 - zderzak r32 do tdi

Post autor: Queny » pt lis 30, 2018 23:18

Można się zastanowić nad tą wyżej, zależy od ceny.
Progi,zderzak tylny może też za jakiś czas bym zmienił.
Na oryginale mi nie zależy, auto nie będzie jeździło po zlotach, a w moich okolicach nikt raczej nie ma takowego i tak bardzo się nie zna. Jednego widziałem w bodykicie r32, ale przedni zderzak straszne pognieciony. Nie wiem czy oryginał, aż tak się nie znam i się nie przyglądałem.
Jedna IV jeździ z zderzakiem ala golf V, przyciąga wzrok,ale też drogie. Mi osobiście średnio się podoba.

Jeszcze się zastanowię. Może przez zimę przemyślę temat, żeby założyć go na wiosne po śniegach.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości