Światła przeciwmgielne - montaż od zera.

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

SawarVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 21:12

Światła przeciwmgielne - montaż od zera.

Post autor: SawarVW » sob sie 11, 2018 22:16

Witam, pacjent golf mk5. Zakupiłem kratki ze światłami przeciwmgielnymi w "promocyjnej cenie" i chciałem zapytać jak skomplikowany jest montaż takich lamp w aucie, prawdopodobnie nie mam żadnych przewodów. Mogą mieć funkcję lamp przeciwmgielnych lub lamp do jazdy dziennej. Ktoś kiedyś robił taki zabieg? Jeśli jest ktoś nawet z WLKP i ogarnia temat to chętnie bym podjechał by wykonać taką usługę. Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi :)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Światła przeciwmgielne - montaż od zera.

Post autor: grg474 » wt wrz 11, 2018 19:50

trochę późno ale zawsze to kiedyś. U Ciebie jest Bordnetz i on steruje przeciwmgielnymi i DRL. Należy wymienić włącznik, pociągnąć kabelki do obu halogenów, jak masz słabą wersję borda to wymienić na lepszą żeby dodatkowo włączyć doświetlanie zakrętów, włączyć halogeny i DRL


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości