[MK4] Podłokietnik

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

phielman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 08, 2016 00:49

[MK4] Podłokietnik

Post autor: phielman » wt mar 13, 2018 02:28

Siemanko
Co sądzicie o podłokietnikach w mk4? Są rzeczywiście wygodne i użyteczne? Warto w niego doposażyć Golfa?
W siódemce, którą często jeżdżę, podłokietnik jest tak nisko, że go nigdy nie używam - czy podobnie może się okazać w czwórce?



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2133
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Re: [MK4] Podłokietnik

Post autor: majster heniek » wt mar 13, 2018 18:39

Krotka odpowiedż - warto doposażyć mam w obu autach i mi pasuje jest gdzie łokieć oprzeć - jak już to szukaj orginału


Obrazek

Awatar użytkownika
szefol84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:02
Lokalizacja: SW
Auto: VW Golf IV 1.6 16 V kombi
Silnik: ATN

Re: [MK4] Podłokietnik

Post autor: szefol84 » czw mar 15, 2018 12:48

Dokładnie szukaj oryginału, ja kupiłem na popularnym serwisie aukcyjnym i napisze Ci tak 100zł w plecy. Niby poskręcałem ale mam obiekcje co do stopu nogi którą przykręcasz obok ręcznego, wszystko jest niby na ciasno a końcowy efekt jest taki że podłokietnik ma luzy i to wyczuwalne co strasznie denerwuje.
Ogólnie spełnia swoją role jednak drugi raz bym się nie nabrał.



iacko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 13:32
Lokalizacja: silesia
Auto: Volkswagen Golf

Re: [MK4] Podłokietnik

Post autor: iacko » sob mar 17, 2018 09:00

i warto szukać nie tyle na aukcjach "podłokietnik mk4 ori" (bo tam już ludzie wiedzą, co sprzedają i cena rośnie), co na aukcjach/ofertach typu "mk4 na części". w taki sposób swój podłokietnik w idealnym stanie wyrwałem za mniej niż 100 zł...



Awatar użytkownika
szefol84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 22:02
Lokalizacja: SW
Auto: VW Golf IV 1.6 16 V kombi
Silnik: ATN

Re: [MK4] Podłokietnik

Post autor: szefol84 » sob kwie 07, 2018 22:07

Wrzucam filmik z tanim podłokietnikiem z allegro dokładnie ten : http://allegro.pl/podlokietnik-wv-golf- ... 43889.html
tutaj filmik pokazujący luzy w płaszczyźnie poziomej jakie podłokietnik miał po skręceniu :
Rozwiązaniem było zastosowanie gumowej formy do lodów : Obrazek
Wyciąłem środek formy ( czyli po wycięciu był taki jakby condom) nałożyłem na trzpień i dopiero potem skręciłem, a cłość skręciłem już z mocowaniem i luzów brak a trzyma jak głuchy drzwi.
Jeżeli ktoś kupił tani podłokietnik i też ma ten sam prblem co ja to polecam bo działa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości