Dokładka Gti

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Pawolek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 20, 2017 16:30
Lokalizacja: KOBYLA GÓRA - WIELKOPOLSKIE
Auto: Volkswagen Golf
Kontakt:

Dokładka Gti

Post autor: Pawolek123 » wt lut 27, 2018 18:20

Siemaneczko, mam pewien problem..
w tamtym tygodniu kupiłem dokładkę Gti to przedniego zderzaka... okazałą byś się trochę za krótka... :-?
odesłałem ją z powrotem i kupiłem następną z innej aukcji... dzisiaj przyszła, zakładam i znów nie pasuje...
o co chodzi czy poprostu na coś źle patrze przy kupnie czy jak?
Zdj jak wygląda po założeniu:
IMG_20180222_085313 (1).jpg
PS: Kupuje na Allegro...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



piotrek233
Forum Master
Forum Master
Posty: 1175
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 19:09
Lokalizacja: Bielsko

Re: Dokładka Gti

Post autor: piotrek233 » czw mar 01, 2018 11:29

pierwsze pytanie kupiłeś zamiennik czy oryginał? jeżeli zamiennik to już masz odpowiedz.



Awatar użytkownika
Karol B.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 23:26
Lokalizacja: Podlasie-BSK

Re: Dokładka Gti

Post autor: Karol B. » pt mar 02, 2018 08:10

U mnie mimo zamiennika, to siedzi jak należy. Co prawda podpiłowałem delikatnie ząbki, ale aby łatwiej się wpinała i wypinała. Spróbuj delikatnie podpiłować i posmarować ząbki choćby smarem. Tylko z wyczuciem, bo jeśli za dużo podpiłujesz, to może sie słabo trzymać zatrzaskami. Pewnie w narożnikach zderzaka dobrze nie weszła. Na zdjęciu widzę, że jeszcze brakuje z 0,5cm do pełnego wpięcia. W skrócie, to powinna być równo z zderzakiem.
Ostatnio zmieniony sob mar 03, 2018 11:01 przez Karol B., łącznie zmieniany 1 raz.



Przytulak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:57

Re: Dokładka Gti

Post autor: Przytulak » sob mar 03, 2018 09:35

Hej, miałem to samo :) ale pękła i kupiłem na Allegro ze sklepu z Łodzi i pasuje jak oryginał , od środka jest napis made in mexico , na poprzedniej co mi się nie schodziła jak Tobie nie było nawet napisu made on china i dałem za nią więcej niż za tą, Pozdrawiam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości