Fotele i kanapa z Toledo 1L do Mk2 3D

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Fotele i kanapa z Toledo 1L do Mk2 3D

Post autor: Ryś Stepowy » ndz paź 08, 2017 09:47

Witam, wiemy że fotele i tylna kanapa z Toledo 1L pasują bez przeróbek do Golfa Mk2. Szukałem na forum i w necie czy może ktoś ma je założone do Mk2 w wersji 3 drzwiowej. W takiej sytuacji trzeba by dorobić uchylanie foteli przednich. Podobno z Mk3 fotele w prosty sposób da się przerobić z wersji 5D do 3D, tak żeby były uchylane. Ciekaw jestem czy uda się to przy fotelach z Toledo? Może ktoś ma coś takiego zrobione u siebie? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 963
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Fotele i kanapa z Toledo 1L do Mk2 3D

Post autor: muody » wt paź 17, 2017 17:38

Dwójkowe/Toledo też są uchylane - jedynie linkę trzeba przełożyć. Jak zajrzysz na sam dół fotela pod plastiki osłaniające, to ujrzysz dwa haki po obu końcach foteli, które są ruchome i po przesunięciu palcem zwolnisz blokadę składania. Jedynie potrzebna ci rączka i linka z fotela od 3d :pub:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Fotele i kanapa z Toledo 1L do Mk2 3D

Post autor: Ryś Stepowy » wt paź 17, 2017 17:45

No i pięknie, czyli taka "operacja" jest jak najbardziej możliwa. Dzięki kolego. Punkcik dla Ciebie.



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 963
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Fotele i kanapa z Toledo 1L do Mk2 3D

Post autor: muody » wt paź 17, 2017 23:19

Luzik, jak coś, to mogę jutro ci zdjęcia posłać z różnicami, bo mam stołki od toledziaka i dwójki 5d oraz dwa komplety od 3D. Ewentualnie wstawię tutaj dla potomnych. :-)


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości