Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Belfegor1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:38

Re: Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Post autor: Belfegor1988 » wt sie 17, 2021 14:41

Dzień dobry, podepnę się pod temat. Od niedawna jestem posiadaczem golfa vii z 2015roku. Czy Wy też tak macie że jak włączacie światła mijania to gasna postojowe? Oczywiście przekręcając przełącznikiem na funkcje postojowe to działają normalnie, zmniejszona mocą świeca drugie włókna żarówek od drogowych. Boje się żebym nie miał problemów na przeglądzie, podmieniałem włącznik od samochodu kolegi, było bez zmian. Dodam że jak mam na zero to świeca mi dzienne. Podpinałem Kabelek vag chciałem je wyłączyć ale nie było takich ustawień jak na filmikach.
A panel od żarówek delikatnie podważyłem kawałkiem twardego tworzywa, łatwo się wyjęło.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9196
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Post autor: wesol » wt sie 17, 2021 21:02

A czasem drogowe to nie masz tam zarowek H15 i one maja dwa wlokna. Jedno 55 wat a drugie 15 wat.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Belfegor1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:38

Re: Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Post autor: Belfegor1988 » wt sie 17, 2021 21:55

Tak właśnie mam. Jako postojowe, drogowe i dzienne w jednym. Bawiłem się chwilę, w razie przepalenia żarówki automatycznie załączaja się postojowki. Jedynie chodzi mi o przegląd żebym problemów nie miał.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9196
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Post autor: wesol » wt sie 17, 2021 22:33

problemow miec nie możesz zwlaszcza jak powiesz panu na skp ze tam sa zarowki h15. po to maja dwa obwody.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Belfegor1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:38

Re: Żarowki LED pozycjne/dzienne Golf VII

Post autor: Belfegor1988 » czw sie 19, 2021 20:40

A może ktoś wie jak wyłączyć te dzienne. I tak jeżdżę na mijania, a w zime szkoda mi akumulatora żeby się świeciły po przekręceniu zapłonu, czasem zdarza mi się siedzieć i grzać się po prostu i nie potrzebne mi wtedy światła. Dodam że jak włączę vcds i wezmę 09 centr elekt. to żadna z opcji nawet nie przypomina takiej możliwości. Jak będę miał troszkę czasu to może wrzucę screeny z tego. Pozdrawiam

Edit
Znalazłem filmik w internecie jak się dodaje żeby była opcja włączania i wylacznia świateł dziennych w radiu. Działa:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości