Oklejanie auta... co i jak

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

maniek26gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 13, 2015 09:17

Oklejanie auta... co i jak

Post autor: maniek26gda » pt gru 04, 2015 11:53

Witam, mam do was pytanie.. jak wygląda sprawa z oklejaniem auta? gdzieś kiedyś widziałem, że oklejali auto na mokro... tylko pytanie czego oni używają? wody? wody z mydłem? czy jakiegoś innego preparatu? nie raz zastanawiam się jak ludzie oklejają te auta... ogólnie ciężko jest okleić ponieważ są różne kształty, folia się marszczy a koleś przeciąga szpachelką i zero śladów... :/ Dla przykładu zobaczcie ten filmik oklejania audi... proszę zwrócić uwagę na tylną klapę i maskę.. https://www.youtube.com/watch?v=8My-csR5qVg" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
hubi_pl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Oklejanie auta... co i jak

Post autor: hubi_pl » wt gru 08, 2015 00:45

Możesz użyć wody z dodatkiem szamponu dla dzieci , np johnson baby. Ja kleje folie ochronne na przody aut i zawsze używam johnson&johnson. Dlaczego szampon dla dzieci, bo ma najmniej chemii w sobie a musisz mieć powierzchnię mokra i śliską.
Folia jest termokurczliwa, dlatego możesz ją dopasować do kształtu elementu nadwozia.

pzdr
hubi


Mr Haldex ;)

maniek26gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 13, 2015 09:17

Oklejanie auta... co i jak

Post autor: maniek26gda » wt gru 08, 2015 17:53

hubi_pl, O to mi chodziło też.. o te folie właśnie termokurczliwe... ;) no cóż... będę działać nie bawem i zobaczymy jak to wyjdzie, jeszcze raz dzięki ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości