[MK2] gdzie kupic szeroki zdeś;]

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Morton;]

[MK2] gdzie kupic szeroki zdeś;]

Post autor: Morton;] » wt lis 30, 2010 21:46

Witam otóż mój obecny zderzak jest w stanie fatalnym łącznie z belką :jezor: dal bym fote ale wstyd;p i mam pytanie gdzie kopić, na allegro nowe sam syf jedyne co mnie zinteresowalo http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-vw ... 87318.html ale podejrzewam ze lipa może ktoś tam kupował i potwierdzi :grin: teraz używka jak coś sensownego to bez belki, jak z belka to stan żałosny :grin: wiec allegro chyba odpada, liczę na was jeszcze gdzie kupowaliście i jak wrażenia, bo chyba będę się musiał na forum ogłosić bo dział kupie przeglądam codziennie i tez nic :grin: no albo po szrotach pojeździć może coś się trafi ale wątpię tez :jezor: czekam na wasze rady :pub:



Awatar użytkownika
mecik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 13, 2009 09:55
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

[MK2] gdzie kupic szeroki zdeś;]

Post autor: mecik » śr gru 01, 2010 09:44

Jesli chodzi o zdezraki to radzil bym kupic ori uzywke. Moze troche wiecej wydasz ale napewno bedzie lepsze wykonanie i nie bedzie problemu z spasowaniem go na aucie. Nowy zamiennik nie oznacza zawsze lepszy :) Poszukaj po forach albo na szrotach (tam czasem mozna wyrwac rarytasy do auta za grosze), napewno cos sie znajdzie ciekawego :grin:


Były kiedyś sobie:
Audi 80B4 2.0ABT
Golf MKII 1.6PN CL==>GT
Golf MKII 1.8RP GL
Golf MKII 1.3MH CL

Morton;]

[MK2] gdzie kupic szeroki zdeś;]

Post autor: Morton;] » śr gru 01, 2010 19:21

tak właśnie zrobię :grin: trwają już negocjacje w tym temacie :hmm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości