wymiana lamp

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Hubert(Śpioch)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 16, 2012 21:57

wymiana lamp

Post autor: Hubert(Śpioch) » śr lip 17, 2013 20:01

witam wszystkich :)
Jestem w posiadaniu lam depo angel eyes i świecą do dupowato, przymierzam sie do ich wymiany i planuje kupić takie http://allegro.pl/lampy-vw-golf-4-iv-bl ... 20391.html . I mam takie pytanie czy na tych lampach mogę się spodziewać efektu jak na ori lampach w golfie czy bedzie świeciło miernie?



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

wymiana lamp

Post autor: Shmatan » śr lip 17, 2013 20:22

Będzie świeciło na pewno gorzej niż ori lampy w dobrym stanie, ale nie znaczy to że źle



Hubert(Śpioch)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 16, 2012 21:57

wymiana lamp

Post autor: Hubert(Śpioch) » śr lip 17, 2013 20:29

bo teraz kupić lampy, rozklejać, malować, kleić to już wole wziąć te od mapeta i mieć to z bańki. Tylko chodzi mi o to że by nie świeciły jak te angel eyes bo jeździ się tragicznie.



pavwloo84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: śr lut 06, 2013 07:06
Lokalizacja: koscian

Re: wymiana lamp

Post autor: pavwloo84 » czw lip 18, 2013 14:15

Hubert(Śpioch) pisze:witam wszystkich :)
Jestem w posiadaniu lam depo angel eyes i świecą do dupowato, przymierzam sie do ich wymiany i planuje kupić takie http://allegro.pl/lampy-vw-golf-4-iv-bl ... 20391.html . I mam takie pytanie czy na tych lampach mogę się spodziewać efektu jak na ori lampach w golfie czy bedzie świeciło miernie?
mam takie same I jest spoko. Na diagnostyce bez problemu facet wyregulowal. Do tego kup dobre zarowki I bedziesz zadowolony. moim zdaniem minus tych lamp to zapiecia zarowek. Gorzej wymienic zarowke bez wykrecania calych lamp, w porownaniu do valeo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości