FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
daromax
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:36
Lokalizacja: Oświęcim

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: daromax » śr mar 27, 2013 14:47

Koledzy powiedzcie mi od jakich modeli, i w jakich występowały, spasują mi fotele Recaro, skóra i materiał, do mojego GOLFA MK4 3D? Bo usilnie szukam czegoś w dobrym stanie do najlepiej około 500zł-600zł ale ciężko coś znaleźć ;/. Ewentualnie napiszcie jakieś inne edycje fajnych wygodnych stołków z w miarę dobrym trzymaniem. No i ładnych. Ewentualne oferty jak by ktoś coś chciał sprzedać na PW.

pozdro



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: Trewor87 » śr mar 27, 2013 15:47

Recaro wychodziły w Mk IV GTI. Szmaty i skóry. W S3 też były Recaro, ale inne - pompowane i w prądzie. Ale takie za 500-600 pln to dostaniesz co najwyżej za sztukę, i to też z wielkim trudem. Były też fotele kształtem identyczne jak Recaro, ale chyba tak "oficjalnie" one nie były by Recaro. Były w A3, i z reguły były obszyte paskudnym szarym materiałem
Coś takiego:
Obrazek

Zwykłe szmaciane Recaro jak się mocno uprzesz, to znajdziesz w podanym przez Ciebie przedziale cenowym. A tak to pozostają Ci jedynie półkubełki, które są bardzo wygodne, i nie wyglądają najgorzej (mówię o poliftowych)



Awatar użytkownika
daromax
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:36
Lokalizacja: Oświęcim

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: daromax » śr mar 27, 2013 17:02

Póki co to już zrezygnowałem z jakich Mega super Recaro czy coś, bo odłożę sobie i na przyszły sezon zakupię porządny środek w skórze ori, a póki co chcę chociaż jaki kolwiek bardzo ładnie utrzymany ale do wersji 3D praktycznie niczego znaleźć nie mogę ;/



Awatar użytkownika
halabala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: wt paź 27, 2009 21:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: halabala » śr mar 27, 2013 18:35

na allegro sa juz za 650 zl w dobrym stanie :) do wyczyszczenia delikatnego



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: Trewor87 » śr mar 27, 2013 21:00

daromax pisze:odłożę sobie i na przyszły sezon zakupię porządny środek w skórze ori, a póki co chcę chociaż jaki kolwiek bardzo ładnie utrzymany
Po co..? jest sens wydawać pieniądze na coś co i tak wiesz, ze będziesz zmieniał za rok? Nie lepiej się przemęczyć na starym wnętrzu a pieniądze wydać na coś sensowniejszego?



Awatar użytkownika
daromax
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:36
Lokalizacja: Oświęcim

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: daromax » śr mar 27, 2013 21:49

Niby tak, ale roku się nie chcę z tym męczyć :D to juz wolę kupic nawet za 300zł jakiś zwykły ale zadbany komplet, bo ten co mam jest troszkę tragiczny, pozszywany, już skrzypi, połamane musza być jakieś metale...



Awatar użytkownika
Qubass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw kwie 14, 2011 14:47
Lokalizacja: MIELEC

Re: FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: Qubass » śr wrz 24, 2014 23:02

Trewor87 pisze:Recaro wychodziły w Mk IV GTI. Szmaty i skóry. W S3 też były Recaro, ale inne - pompowane i w prądzie. Ale takie za 500-600 pln to dostaniesz co najwyżej za sztukę, i to też z wielkim trudem. Były też fotele kształtem identyczne jak Recaro, ale chyba tak "oficjalnie" one nie były by Recaro. Były w A3, i z reguły były obszyte paskudnym szarym materiałem
Coś takiego:
Obrazek

Zwykłe szmaciane Recaro jak się mocno uprzesz, to znajdziesz w podanym przez Ciebie przedziale cenowym. A tak to pozostają Ci jedynie półkubełki, które są bardzo wygodne, i nie wyglądają najgorzej (mówię o poliftowych)

pisząc "półkubełki" masz na myśli cos takiego jak na załączonym zdjęciu ?Obrazek



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Re: FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: on6222 » czw wrz 25, 2014 10:22

Witam
Troszkę podlacze się do tematu jak moge bo mam pytanie
Czy maty grzewcze ze zwykłych foteli podejda do foteli z regulacja podudzi? Z gory dzięki za pomoc pozdrawiam



Awatar użytkownika
-michau-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1013
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 23:22
Lokalizacja: mazowieckie

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: -michau- » czw wrz 25, 2014 22:43

ja miałem kubełki recaro tylko bez napisu z audi a3 ze schowkami na dole z wersji 5drzwi w prawie idealnym stanie to puściłem za 340 zł,
ale to trzeba przyznać, siedzi się super, nawet pół kubełki wymiękają

do mk4 to są chyba jeszcze recaro tylko bez napisu z toledo/leona i chyba z octavii rs?


GTB... :satan:

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: miskieusz » pt wrz 26, 2014 08:09

octavia RS nie ma recaro, tylko skóry z vRS, które są jak zwykłe półkubełki przed liftem.
w mk4 jest tylko recaro prawdziwe
w cuprze jest recaro ori tak samo



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

Re: FOTELE RECARO, Od jakich modeli pasują?

Post autor: Trewor87 » pt wrz 26, 2014 22:48

Qubass pisze:
Trewor87 pisze:Recaro wychodziły w Mk IV GTI. Szmaty i skóry. W S3 też były Recaro, ale inne - pompowane i w prądzie. Ale takie za 500-600 pln to dostaniesz co najwyżej za sztukę, i to też z wielkim trudem. Były też fotele kształtem identyczne jak Recaro, ale chyba tak "oficjalnie" one nie były by Recaro. Były w A3, i z reguły były obszyte paskudnym szarym materiałem
Coś takiego:
Obrazek

Zwykłe szmaciane Recaro jak się mocno uprzesz, to znajdziesz w podanym przez Ciebie przedziale cenowym. A tak to pozostają Ci jedynie półkubełki, które są bardzo wygodne, i nie wyglądają najgorzej (mówię o poliftowych)

pisząc "półkubełki" masz na myśli cos takiego jak na załączonym zdjęciu ?Obrazek
Ale odkop :grin: Tak, chodziło mi dokładnie o takie fotele :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości