Chrobotanie podczas hamowania przy małej prędkości

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

KamilaReg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 10:52

Chrobotanie podczas hamowania przy małej prędkości

Post autor: KamilaReg » wt wrz 07, 2021 11:12

Witam,

Przeszukałam forum ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem.
Mam golfa mk4, rok 2003, 1.9tdi.
Jakieś pół roku temu golf został oddany do mechanika na wymianę klocków, do mechanika który już wcześniej zajmował się moim autem. Po odebraniu go od mechanika zaczął się problem, a mianowicie takie "chrobotanie" podczas hamowania przy małej prędkości. Zaczęłam szukać przyczyny, tarcze wymienione, czujnik ABS wymieniony, nawet drążek kierowniczy. Problem jest tylko w przednim lewym kole. Był podłączony pod komputer, nie wykazało żadnego błędu poza czujnikiem ABS - został wymieniony.
Nie wiem już gdzie szukać przyczyny, wczoraj usłyszałam, że może to być zapowietrzona pompa hamulcowa, ale żaden z objawów o których piszą na innych forach u mnie nie występuje. Macie może jakieś pomysły co to może być? Dodam, że gdy wypięty został czujnik ABS w tym kole, to problem zniknął. Czy to może być coś z koronką ABS ?
Proszę o pomoc bo już nie mam siły na kolejne nietrafne diagnozy i wymiany :banghead:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości