Swap jetta golf 1.8 GX na AGU

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mefisto1983
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 18, 2019 15:39

Swap jetta golf 1.8 GX na AGU

Post autor: mefisto1983 » ndz sie 18, 2019 15:54

Witam po pierwsze chcialem sie przywidac poniewaz jestem nowy na Forum.
Co prawda nie mam golfa ale jette mk2 coupe 88 rok ktora powoli robie projekt dlugoterminowy. Jette swapuje z 1.8 GX na 1.8 T AGU i teraz pytanie poniewaz starego silnika juz nie ma jestem w trakcie poszukiwania nowego z czego najlepiej dac skrzynie lapy sprzeglo i wybierak zmiany biegow i jak rozwiazac sprawe pompy paliwowej ?

Pozdrawiam



Kapee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 11, 2020 09:23

Re: Swap jetta golf 1.8 GX na AGU

Post autor: Kapee » czw cze 11, 2020 13:33

Witam,
mialem takiego swapa zrobione w mk2 tyle, ze 1.8 T AUM (można powiedzieć, ze to samo, gaz na potencjometrze, a nie na lince itp. takie AUQ zdławione programem na 150 KM).
Wybierak z cięgnami do skrzyni ori od mk4 (trzeba trochę porzeźbić zeby zamocować wybierak w tunelu), skrzynia od mk4 ale trzeba zmienić flansze na 100 od mk3 GTI/VR6, łapa prawa od mk2 1.8 z tego co pamietam, łapa od skrzyni VR6, łapa przednia z belką od passata b3 z tym, ze w łapie musiałem zrobić z otworu fasolkę, pompę paliwa miałem oprócz podającej która jest w baku to zewnętrzną od mk3 GTI (ABF). U mnie to wszystko jeździło i działało bardzo dobrze, być może ktoś ma na innym zestawie złożone i tez działa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości