Composition Media - logo stacji radiowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

gstroy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 22, 2022 13:02
Auto: Golf Sportsvan

Composition Media - logo stacji radiowych

Post autor: gstroy » śr lut 23, 2022 16:28

Witam! Pytanie dot. Golfa Sportsvana z 2019 roku z radiem Composition Media bez nawigacji. Zaprogramowałem sobie stacje radiowe FM - każda wyświetla się w formie grafiki/loga danej stacji. Chodzi o to, że po włączeniu radia zamiast tych grafik są puste prostokąty, które po 1-2 sekundach zamieniają się w grafiki. Czy to normalne zachowanie? Sprawdziłem w kilku autach w ASO i tam po włączeniu radia grafiki pojawiają się od razu. A u mnie wygląda to trochę tak, jakby system musiał je za każdym razem wczytywać. Dodam, że nie wgrywałem tych grafik z pendrive'a czy z karty SD - system chyba miał je w pamięci i przypisał do odpowiednich stacji. Jak jest u Was?



harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Re: Composition Media - logo stacji radiowych

Post autor: harvard » pn mar 14, 2022 21:54

U mnie mk7 po sprowadzeniu ustawiłem częstotliwości stacji i wgrałem loga z sd. Gdy wyjmę kartę są one w pamieci radia i pojawiają się zaraz po jego włączeniu. Rzadko się zdarza aby pojawiły się z opóźnieniem, niemniej jednak czasem jakby 'przytnie sie' i jest lekkie opóźnienie z ich pojawieniem sie 'od razu'. Nie czepiałbym się w Twoim przypadku chyba, że nie pojawiają się wogóle!


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk7 (2012 - )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości