Dobra żarówka h7 jaką możecie polecić,

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Dobra żarówka h7 jaką możecie polecić,

Post autor: harvard » wt lis 30, 2021 21:13

Wymieniłem ostatnio ori Osramy h7, z jakimi auto zostało sprowadzona na tungsram sportlight extreme 5000k. Myslałem, że światło będzie fajne a okazało się fatalne. Niby białe, jakieś takie 'brudne białe'. Światła jakby mniej przed maską i mniej po bokach, więcej skupienia z dala w przód od maski. Jeździłem kilka dni do pierwszych opadów śniegu z deszczem. Okazało się, że w takich warunkach światła nie widzę i męczą się oczy. Wsadziłem dwie nowe narvy te zwykłe i pomimo bardziej żółtego koloru światło się dosłownie wszędzie. Przed samą maska jak i po lewej jej stronie jak i po prawej. Dosłownie wszędzie widać, że żarówka daje ładnym światłem dookoła auta jak i całkiem w przód. Śnieg z deszczem i widać wyraźnie, że światło istnieje w tym aucie. Reflektory czyste auto 7 letnie na odbłyśnikach nic złego nie widać, wszystko czyste.
Moje pytanie, jakie żaróki h 7 macie u siebie i z których jesteście zadowoleni? W poprzednim aucie miałem tungsramy megalight plus 90 i tam jasne światło było dookoła (jak w moich zwykłych narvach). Nie chciałbym już bez sensu wywalać kasy nie znając opinii ludzi którzy mają mk7. Czy wogóle te plus coś tam w deszczu czy sniegu z deszczem zawsze 'tracą' światło?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

deskjet
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 25, 2011 20:37
Auto: Golf IV
Silnik: ALH+

Re: Dobra żarówka h7 jaką możecie polecić,

Post autor: deskjet » wt lis 30, 2021 22:39

+ coś tam nie tracą światła w deszczu tylko krócej świecą, bo są "podkręcone", świecą trochę jaśniej od zwykłych żarówek, ale za to krócej.
Tracą światło te wszystkie w których bańka żarówki jest malowana na niebiesko. Niby światło wydaje się bielsze, ale kosztem jego ilości. Ja osobiście od jakiegoś czasu używam żarówek Tungsram Megalight, wcześniej +120 a obecnie +130 i jestem zadowolony.


ALH + 205 + CHIP 140KM/318Nm :bigok:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk7 (2012 - )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości