MK7 Sportsvan (w zwykłym chyba tak samo) / wymiana PW24W od dziennych - postojowych / pałąk – uchwyt / xenon basic

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kysioslaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 26, 2021 03:47

MK7 Sportsvan (w zwykłym chyba tak samo) / wymiana PW24W od dziennych - postojowych / pałąk – uchwyt / xenon basic

Post autor: Kysioslaw » pt lut 26, 2021 13:53

Dzień dobry.


mam dość głupi problem. Nie wiem jak w reflektorze xenon basic (dzienne nie na LED, a na zwykłej żarówie) wyjąć żarówkę od świateł dziennych/postojowych – PW24W. Służy do tego jakiś taki plastikowy pałąk, ciągnę za niego i to on odczepia się od żarówki (oprawy żarówki), a nie żarówka wychodzi z nim z reflektora.

Prośba o pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam.


ps.
Żeby nie było, że jestem totalnym osłem - z H7 od doświetlania zakrętów poszło raz-dwa...



Kysioslaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 26, 2021 03:47

Re: MK7 Sportsvan (w zwykłym chyba tak samo) / wymiana PW24W od dziennych - postojowych / pałąk – uchwyt / xenon basic

Post autor: Kysioslaw » śr mar 10, 2021 14:30

Jeśli ktoś się zastanawia, tak jak ja się zastanawiałem.

- LED " EINPARTS PW24W 10 SMD CANBUS 6000k" działają świetnie, naprawdę warto.
- Ten pałąk należy nie ciągnąć a "ciągnąć do siebie gibając go w dół (tak o kilka stopnii)" - wtedy wychodzi bez problemowo.
- Zaczepy są w pionie, więc gibać pałąkiem w pionie, a nie na boki!!!



Obrazek



ProstyJa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 10, 2021 17:21

Re: MK7 Sportsvan (w zwykłym chyba tak samo) / wymiana PW24W od dziennych - postojowych / pałąk – uchwyt / xenon basic

Post autor: ProstyJa » śr mar 10, 2021 17:25

Ooo dzięki, akurat tego szukałem ale do golfa 7. H7 też wymieniłeś na ledy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk7 (2012 - )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości