Kontrolka Immo?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SkorpionPL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt gru 16, 2016 09:09
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Silnik: AKL
Kontakt:

Kontrolka Immo?

Post autor: SkorpionPL » pt wrz 17, 2021 13:38

Hejka mam do was pytanie czy to początek czegoś poważniejszego? A mianowicie już pare lat temu pierwszy raz pojawiła mi sie kontrolka ,,Samochodu z kluczykiem,, i auto kręciło ale za pierwszym razem nie odpaliło za drugim bez problemu. Dziś znowu to się pojawiło kontrolka zaczęła przy zapłonie migać ale auto normalnie odpaliło i wszystko jest w porządku. Mam taki zwykły kluczyk rozebrałem go i jest tam bateria ale myśle że to jest bardziej pod lampkę tylko nie ma takiej żaróweczki małej. Podeśle wam zdjęcia. Powiedzcie czy immo może padać czy po prostu nic poważniejszego się nie dzieje. To się dzieje jak pisałem bardzo rzadko ale jednak zdecydowałem sie napisać i czy ktoś miał z tym do czynienie :) Czy to ma w ogóle immo

Kontrolka- https://prnt.sc/1sk29xa

Kluczyk https://prnt.sc/1sk2ctl ,, https://prnt.sc/1sk2ern


Dodam że podpoiłem auto pod vaga i nie ma żadnych błędów związanych z immo w bloku 17 i 25 oraz w auto skanie



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Kontrolka Immo?

Post autor: wesol » pt wrz 17, 2021 16:40

czy budowa lampki jest tak skomplikowana? czy myslisz ze ktos by zrobil tak ze bateria się rozladuje to auta nie odpalisz? np w nocy w lesie w niedzielę? ja tam nie widze pastylki immo.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

SkorpionPL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt gru 16, 2016 09:09
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Silnik: AKL
Kontakt:

Re: Kontrolka Immo?

Post autor: SkorpionPL » sob wrz 18, 2021 00:34

Po lewej stronie na zdjęciu jest miejsce na żarówkę a z prawej strony w tym zagłębieniu coś tam jest, nie wiem jak pastylka immo wyglada jedynie w takim kluczy jedynie jak jest przylutowane na płytce. Mogę zrobić zdjęcie dodatkowe, chyba ze jesteś pewien ze nie ma immo to w takim razie czemu tak sie dzieje? Możliwe ze coś poprostu w stacyjce chwilowo przestało działał



Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1048
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Re: Kontrolka Immo?

Post autor: mat06 » sob wrz 18, 2021 08:20

SkorpionPL pisze:
sob wrz 18, 2021 00:34
Po lewej stronie na zdjęciu jest miejsce na żarówkę a z prawej strony w tym zagłębieniu coś tam jest, nie wiem jak pastylka immo wyglada jedynie w takim kluczy jedynie jak jest przylutowane na płytce. Mogę zrobić zdjęcie dodatkowe, chyba ze jesteś pewien ze nie ma immo to w takim razie czemu tak sie dzieje? Możliwe ze coś poprostu w stacyjce chwilowo przestało działał
Pastylka jest tutaj:
Obrazek

Jest to transponder Crypto 48 i wygląda tak:
Obrazek

Miałem u siebie podobny problem, czasem po przekręceniu kluczyka wyskakiwał komunikat błędu immo, ale wystarczyło włączyć jeszcze raz i komunikatu nie było.
Problem zniknął po tym, jak wymieniłem kluczyk na nowy i zakodowałem nowy transponder.


Obrazek

SkorpionPL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt gru 16, 2016 09:09
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Silnik: AKL
Kontakt:

Re: Kontrolka Immo?

Post autor: SkorpionPL » sob wrz 18, 2021 22:15

Drogi taki interes i programowanie ? Czy można to samemu zrobić ?



Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1048
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Re: Kontrolka Immo?

Post autor: mat06 » ndz wrz 19, 2021 00:32

Przy odrobinie chęci wszystkie informacje można znaleźć na forum.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości