[mk4] Problem ze sterowaniem szyb, lusterek oraz centralnym zamkiem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Emde991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 23:14

[mk4] Problem ze sterowaniem szyb, lusterek oraz centralnym zamkiem

Post autor: Emde991 » ndz maja 10, 2020 23:36

Witam i błagam o pomoc. :banghead:
Walczę już z tym dłuższy czas i już brak mi pomysłów. Jak w tytule mam problem z centr zamkiem oraz sterowaniem szyb i lusterek.
Trochę przyznam dziwna sytuacja gdyż problem polega na kilku kwestiach i dotyczy kilku rzeczy...... Mianowicie golfik dostaje korby... Hmmm jak to tu jasno opisać.
Problem zaczyna się już przy samym zamykaniu samochodu, w momencie kiedy ma kaprys to się zamyka (z pilota) , ale gdy już to zrobi dziwnym trafem w środku nie da się go zamknąc guzikiem, szyba pasażera nie reaguje (kierowcy działa), lusterka El nie reagują na sterowanie i brak jest też podswietlania guzików szyb i lusterek. I tu druga sytuacja: gdy golfik nie reaguje na zamknięcie z pilota (otwarcie działa) to wtedy wraca sterowanie i kontrola nad szyba pasażera i El lusterkami, podswietlania guzików dalej brak... ( jaka sytuacja by nie była z tych dwóch szyba kierowcy działa a pasażera (tylko guzikiem pasażera) także działa. Szukałem info, problem z zasilaniem chyba odpada gdyż to działa naprzemian sytuaci, gdyby był problem prądowy to stale by coś nie działało (może się mylę). Wymieniłem już dwa moduły od silnika szyby kierowcy o tych samych dokładnie numerach i nic na każdym to samo... Zastanawiam się nad modułem komfortu, po otwarciu wszystko wygląda dobrze ale boję się że znowu zapłacę jak za zboże żeby kupić taki sam i znowu to nic nie da? Bardzo was chłopaki proszę o pomoc i z góry dziekuje



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

[mk4] Re: Problem ze sterowaniem szyb, lusterek oraz centralnym zamkiem

Post autor: muszkatobiasz » pn maja 11, 2020 23:27

komfort może być coś z nim ale posprawdzaj wtyczki przy lewym i prawym słupku przy nogach od drzwi często robią się zielone



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości