Wycieraczki

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mateusz14321
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 14, 2018 20:41

Wycieraczki

Post autor: mateusz14321 » śr lis 14, 2018 20:48

Hej,
Mam problem z wycieraczkami. Od pewnego czasu przy włączaniu tylnej wycieraczki trochę mi ją przycinało jak szyba była sucha. Jak spryskiwalem ja płynem chodziła płynnie. Wczoraj włączam tylna wycieraczka i zatrzymała się w połowie. Włączałem i wyłączałem ale nie ruszyła. Poruszałem ja kilka razy ręką i zaczęła chodził, ale chodziła cały czasz nawet jak na manetce ja wyłączyłem to dopóki nie zgasiłem silnika chodziła non stop. Później po odpaleniu znowu nie działa, jak poruszam ręka to chodzi cały czas nawet przy wyłączonej manetce. Później za kilka godzin przednia zaczęła tak samo swirowac czyli włącza się sama i nie da się jej wyłączyć przez chwilę dopiero staje. Ktoś miał podobny problem? Co to może być? Silniczek do wymiany, przekaźnik?
Proszę o jakieś wskazówki .

Golf 4
1.9 TDI 90 KM
2000 r.



Dones
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 30, 2014 12:58

Re: Wycieraczki

Post autor: Dones » czw lis 15, 2018 13:25

Jesli Ci to pomoże to u mnie było zwarcie w przelotce z budy do klapy bagaznika. Po otwarciu bagażnika wycieraczka sama się włączała bez ingerencji manetką.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości