[mk4] Zablokowane drzwi

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

arden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 20:57
Lokalizacja: mielec,dębica

[mk4] Zablokowane drzwi

Post autor: arden » czw kwie 12, 2018 08:52

Witam Wszystkich,
Mam problem z drzwiami tylnymi. Zaczęło się od tego, że centralny nie zamykał albo nie otwierał drzwi. Nie było to aż tak problematyczne ponieważ radziłem sobie "ręcznie".
Teraz jednak zablokowało mi tylne drzwi i nie moge ich otworzyć. Ciągnąc nawet rygielek do góry zasysa go z powrotem w dół. Od środka też nie można otworzyć. Na domiar wszystkiego są to drzwi od prawej strony gdzie mam fotelik na dzidziusia i muszę go wkładać od strony ulicy co jest bardzo kłopotliwe. Czy jest jakiś sposób, żeby je otworzyć.
Byłbym wdzięczny za pomoc.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8811
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[mk4] Re: Zablokowane drzwi

Post autor: marcin7x5 » czw kwie 12, 2018 12:46

Czeka cie zapewne ściąganie tapicerki z drzwi. Już kilka osób przechodziło prze to a nie jest to łatwe przy zablokowanych drzwiach. Poszukaj tematów co i jak...



Awatar użytkownika
jacumba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 430
Rejestracja: pt maja 19, 2006 11:47
Lokalizacja: Wrocław

[mk4] Re: Zablokowane drzwi

Post autor: jacumba » ndz cze 21, 2020 17:49

Odkopię temat. Mam ten sam problem , dodatkowo opadła szyba . Jak udało się rozwiązać problem? W jaki sposób zacząć ściąganie tapicerki przy zamkniętych drzwiach? Czy udało się alternatywnie rozwiązać ?


http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=79588

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk4] Re: Zablokowane drzwi

Post autor: wesol » ndz cze 21, 2020 18:20

Ściągasz uszczelkę ta na karoserii co przylega do drzwi. Wtedy da się drzwi jeszcze ruszac. Poruszaj popukaj i ciągnij za klamki. Może się otworzy. Jak nie to wtedy ściągasz tapicerkę.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości