szalone ecu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bubuziomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 25, 2016 10:40

szalone ecu

Post autor: bubuziomek » pt mar 06, 2020 01:02

Cześć nie było mnie tu troszkę ale często wracam jak i dziś.Wiec u mojego kolegi coś się stało podczas jak wpadł w dziurę i auto nagle zgasło.Laweta do domu i co dalej.Byłem tam dziś i ogólnie wygląda to tak ,ecu o numerach 030906022K nie daje oznak życia, znalazłem zepsuty kabel który zasilał przekaznik modułowy i przekaznik pompy paliwa w + po zaplonie do cewki przekaznika gdzieś skorodował albo coś.Nie szukałem uszkodzenia dałem na szybko + z aku dalej nic ale wrócił + na kilku liniach ale ecu dalej nic nie daje.Drugi sterownik ze złomu ale nie był sprawdzony , i tu jest najciekawsze jak przekręciłem zapłon oczywiście z dodatkowym kablem od razu słysze jak bez kręcenia rozrusznikiem idzie iskra i wtryski cykają BEZ OBROTÓ W NA HALLA :goof: odpinam halla to samo bez zmianno i :ass: .Czy ktoś coś takiego widział w życiu bo nie wien co mam mu powiedzieć :kac: czy trzeba następny sterownik czy co.Przewód z sygnałem z halla nie masuje nigdzie jest caly i zdrowy.Dzieki za rady pozdro. :banghead: :banghead: :banghead:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości