[mk2] Automatyczne światła mijania

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

Re: [mk2] Automatyczne światła mijania

Post autor: Radzio0018 » sob paź 27, 2018 03:31

Co do uruchamiania się radia, to może być przewód z kostki stacyjki poprowadzony fabrycznie ... Wtedy po włożeniu kluczyka do stacyjki radio się uruchamia i działa do momentu wyciągnięcia kluczyka ... :bajer:



krzysiexp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 22:00

Re: [mk2] Automatyczne światła mijania

Post autor: krzysiexp » pt lis 30, 2018 21:42

Wtrace się ze swoim zdaniem. Ja polecam moduł świateł automatycznych. Wpinasz go w instalacje, podpinasz pod stały plus, masę oraz masz jeszcze kabelek na który jeśli podasz prąd to światła dzienne się wyłączą.
Jak to działa w użytkowaniu codziennym?
Zapalasz samochód, moduł wykrywa wzrost napięcia (alternator z zaczyna ładować) i zapalają się światła, ale nie normalne tylko z obniżoną mocą do 30% lub do 40% w zależności od konfiguracji. Jeśli włączysz światła postojowe zostaje podany prąd na ten ostatni kabelek od modułu o którym wspomnialem i światła dzienne gasną.
Plusy? Mała ingerencja w układ elektrycy samochodu, moduł oszczędza żarówki przed ograniczenie podawanego prądu na nie do 30%-40% procent.
Czy są jakieś minusy? Musisz go kupić i kosztuje chyba 50zl.
Nigdy nie przyczepiła się do mnie o to policja, mam to w rodzinie w 5 samochodach nikt się nie czepiał.
Instaluje różnie, czasem podpinam na światła drogowe żeby było widać lepiej, czasem pod mijania, a w moim golfie drugiej generacji mam w halohenach przeciwmgielnych, żadnych problemów i wygląda to bardzo ładnie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości