Centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob lut 10, 2007 21:14

pikus-p3 pisze:Tylko ,ze jesli zamknie np. tylko moja i ponownie otworze i zamkne to jest tak samo. Moze naprawde powietrze gdzies ucieka?
Pewnie ucieka, a co do tego ze zamyka tylko Twoja: Czy slychac wtedy pompke ? Moze poprostu (jak wiekszosc posiadaczy Mk3) krecisz kluczem do konca (jakbys nie mial centralnego) i zamykasz zamek mechanicznie...



greg

Post autor: greg » sob lut 10, 2007 21:15

możliwe , jedne siedzi w środku i słucha - jak zamkniesz i pompka działą - to jeśli ucieka usłyszysz syk - a jeśłi pompk anie zadziała to styki w zamku kierowcy trza przeczyscić bo nie załączają pompki



robsonus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 16, 2007 00:56
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: robsonus » sob lut 10, 2007 22:05

Mam jeszcze jedno pytanko co do schematu stacyjki.
Pomozcie - po ktory kabel podpiac alarm zeby napiecie pojawialo soie na nim po przekreceniu kluczyka o jedna pozycje. Mam nadzieje ze zrozumieliscie :P

Aha ze stacyjki wychodza mi dwa grubsze przewody: 1 czerw, 2 czerw-czar
i 3 czienkie: szary, żółt-czar i brąz


POMOCY


:kufel: Dla wszystkich


Robsonus

gabin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr sty 24, 2007 16:45
Lokalizacja: lukow

Post autor: gabin » sob lut 10, 2007 22:12

inek01 pisze:Moze poprostu (jak wiekszosc posiadaczy Mk3) krecisz kluczem do konca (jakbys nie mial centralnego) i zamykasz zamek mechanicznie...
jakt to? wkładam kluczyk i przekręcam w prawo- przecież jak jest centralny to jak mogę zmknąc bez centralnego???pzdr



greg

Post autor: greg » sob lut 10, 2007 22:19

gabin, nie zrozumialeś - wystarczy delikatnie przekręcić aby tylko styki załączyć a pompka sama zamknie zamek kierowcy



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » ndz lut 11, 2007 09:46

gabin pisze:jakt to? wkładam kluczyk i przekręcam w prawo- przecież jak jest centralny to jak mogę zmknąc bez centralnego???
Jakby centralny ulegl awarii to jest przeciez mozliwosc zamkniecia mechanicznie zamkow :bajer:
http://vw2.info/galerie/mk3/Data/page.htm?5,0



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 162 gości