Kluczyk z trzema a dwoma przyciskami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Kluczyk z trzema a dwoma przyciskami

Post autor: Maćko1979 » wt sty 23, 2007 12:13

Witam!
Moje pytanko jest nastepujace: czy podejdzie mi kluczyk z trzema przyciskami zamiast dwoch, i czy ten przycisk sluzy do otwierania samego zamka czy fizycznie klapy. Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam Obrazek


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Awatar użytkownika
Remigiusz78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 15:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Remigiusz78 » wt sty 23, 2007 13:51

Jak by Ci tu odpowiedziec.....

Powiem, jak ja zrobiłem, kupiłem pilota z 3 przyciskami, orginal na allegro,
podjechalem do Wawy gdzie kupiłem alarm TopSafe 30. Podmieniłem płytki w pilocie i teraz mam otwieranie głośne, otwieranie ciche i zwalnianie zamka bagażnika. Jest tylko jeden problem. Alarm po odpaleniu autka rygluje wszystkie siłowniki, od środka drzwi otworzysz, ale klapy bagażnika już nie. Za każdym razem musze wyłączyć silnik. Wg instrukcji można wyłączyć tą opcję alarmu, ale z drugiej strony wole mieć zaryglowane drzwi, niż kradzież torby jak stoję na światłach.
Co do otwierania fizycznego klapy, to zastanów się, czy masz w samochodzie hydrauliczne, lub elektryczne podnośniki w tylnej klapie? ja takich nie mam i z tego co się orientuję, to żaden fabryczny VW nie ma, a tylko tak możesz zdalnie podnieść kalpę. Przycisk w pilocie może zwolnić tylko zamek.

Pozdrawiam


Reballing układów BGA!
Naprawy konsol XBOX, PS3, laptopów oraz wszelkich urządzeń z układami BGA!

Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » wt sty 23, 2007 14:30

Remigiusz78, to znaczy ze nie "podpinales" nowego trzy-przyciskowego kluczyka pod fabryczny alarm, nie chcialbym inwestowac w nowy alarm (mam własnie fabryczny), tylko ciekawe czy centralka ma opcję otwierania tylko klapy bagaznika kiedy mam kluczyk dwu-przyciskowy. W ETCE w miejscu przekaznika sterujacego otweiraniem klapy jest mozliwosc zastosowania jeszcze kilku innych przekazników wiec juz sam nie wiem.


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Awatar użytkownika
Remigiusz78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 15:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Remigiusz78 » wt sty 23, 2007 15:29

Mam nowy alarm. Może ktoś się wypowie, poczekaj....


Reballing układów BGA!
Naprawy konsol XBOX, PS3, laptopów oraz wszelkich urządzeń z układami BGA!

Awatar użytkownika
malpastaryrower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 26, 2006 20:11
Lokalizacja: będzin
Kontakt:

Post autor: malpastaryrower » pn sty 29, 2007 21:53

no właśnie szukałem w szukajce i mam to samo pytanie otóż też mam fabrycznt scyzoryk 2 przyciskowy tylko taki starszy model bez tego chromowanego z tyłu na kółko od kluczy, klapa jest otwierana elektrycznie i też mam pytanie czy jak kupie sobie taki klucz, przełoże kostke immo, piórko, czy nie będzie problemu z zaprogramowaniem, i czy będzie dziłało otwieranie klapy??? Ten stary już sie troche pościerał, rozklekotał i nie jest już taki ładny jak kiedyś...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 135 gości