Wraz ze wzrostem temp.silnika wzrastaja wolne obroty??!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Wraz ze wzrostem temp.silnika wzrastaja wolne obroty??!!!

Post autor: skuri » pt gru 17, 2004 20:04

Dzieje sie tak na silniku 1.6PN.JAk go odpale jak zimny wszystko elegancko jak sie rozgrzeje to sa takie jaja, zarowno na gazie jak i benzynie.Nie mowcie tylko prosze ze to gaźnik :kac: bo oszaleje.Wymienilem swiece,kopulke,kable itp...Co to moze byc?? Czyzby uszczelka pod gaznikiem :grrr:



zed

Post autor: zed » sob gru 18, 2004 17:58

U siebie mialem podobnie i wymienilem uszczelke pod gaznikiem jest lepiej na gazie ale na benzynie wlacza ssanie a za chwile je wylacza i obroty podnosza sie a za chwile opadaja :grrr: .Wyjmowalem czujnik od ssania ten z lewej strony gaznika ogladalem go i zalozylem drugi ale to nic nie dalo.Moze to wina komputera sterujacego gaznikiem.Musze jechac do jakiegos gaznikowca zeby zajrzal mi do gaznika wtedy powiem moze cos wiecej pozdro :pub:



zed

Post autor: zed » sob gru 18, 2004 17:59

U siebie mialem podobnie i wymienilem uszczelke pod gaznikiem jest lepiej na gazie ale na benzynie wlacza ssanie a za chwile je wylacza i obroty podnosza sie a za chwile opadaja :grrr: .Wyjmowalem czujnik od ssania ten z lewej strony gaznika ogladalem go i zalozylem drugi ale to nic nie dalo.Moze to wina komputera sterujacego gaznikiem.Musze jechac do jakiegos gaznikowca zeby zajrzal mi do gaznika wtedy powiem moze cos wiecej pozdro :pub:



zed

Post autor: zed » czw gru 23, 2004 18:30

Ja mialem podobny problem :grrr: ale juz niedlugo nie bede go mial bo okazalo sie ze to silniczek od wolnych obrotow ktory znajduje sie po prawej stronie gaznika i to on zamiast przymykac przepustnice to ja otwiera.Wczesniej wymienialem uszczelke pod gaznikiem i sprawdzalem czujnik od ssania ten po lewej ale sie okazalo ze jest ok.Po swietach bede to mial zrobione :satan: mozecie to sprawdzic komus na pewno pomoze :pub:



zed

Post autor: zed » wt sty 18, 2005 17:37

U mnie w silniczku 1.6 PN z gaźnikiem pierburg 2EE już doszedłem co było z tymi wysokimi obrotami. Walnięty był nastawnik przepustnicy. Po wymianie uszczelki pod gaźnik (myślałem że to ona powodowała) i nastawnika obroty mam elegancko ustawione i sie trzymaja :grin: Mogę Ci przesłać kilka fotek tego cuda na e-maila pozdro :pub: :satan:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości