wspomaganie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

___Martin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr maja 21, 2008 16:06
Lokalizacja: Pszczyna

wspomaganie

Post autor: ___Martin » sob lip 31, 2010 20:08

Mam pytanie.jestem zielony w tym temacie i chailbym uzyskac odpowiedz na pytanie czy jakis olej we wspomaganiu sie wymienia? prosilbym o dokladna informacje ewentualnie co sie wymienia i co ile...dziekuje z calego serca za odp



Mydełko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 29, 2010 19:55

Re: wspomaganie

Post autor: Mydełko » sob lip 31, 2010 20:57

Witam i żadnego oleju w wspomaganiu się nie wlewa tylko płyn do wspomagania . Jak masz za miara wymienić płyn w całym układzie to możesz kupić płyn nie ważne jakiego koloru byle by był do wspomagania ale jak masz zamiar dolać to kup płyn tego samego koloru co masz w układzie . A co ile się płyn wymienia to tylko przy kompletnym remoncie układu hamulcowego lub gdy jest zbyt brudny lub gęstszy niż ten co wlewałeś bo traci swoje właściwości .



___Martin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr maja 21, 2008 16:06
Lokalizacja: Pszczyna

wspomaganie

Post autor: ___Martin » sob lip 31, 2010 21:07

powiem tak.od dwoch lat mam autko,nigdy nie wymienialem ani nie dolewalem wiec nawet nie wiem co tam jest...a powiedz mi ile takiego plynu musze miec by go wymienic?



Awatar użytkownika
dj241
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 14:14
Lokalizacja: Knyszyn / Białystok
Kontakt:

wspomaganie

Post autor: dj241 » ndz sie 01, 2010 10:30

Mydełko pisze:tylko przy kompletnym remoncie układu hamulcowego
bzdura ... :crazy:
co do ilości to do układu chodzi 0.7l jak chcesz przepłukać to wez 2 l i po problemie. cco do płynu/oleju weż febi zielony 6261 (chyba ten nr)


mój potworek http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=211569

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości