pali przekaźnik pompy paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 22:17
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

pali przekaźnik pompy paliwa

Post autor: tomaz » sob lip 31, 2010 16:00

witam, oststanio nie działała mi pompa paliwa wymieniniłem wczoraj przekaźnik no i chodziło ale dzis zrobiło sie zwarcie w kierunkach okazało sie ze poluzował sie przekaznik, ale znów sie spalił przekaznik od pompy. Kolejną rzeczą jest co jakiś czas sporadycznie nie palą mi sie kontrolki po przekręceniu kluczyka na zapłon, światła wsztskie świeca, kierunki, radio i nawiewy brak jest natomiast klaksonu. kiedy pare razy sie pobawie kluczykiem wszystko wraca..Czy to kostka stacyjki i co może palić przekaźnik od pompy??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103113&postdays=0&postorder=asc&start=0
Angel Ayes Chrom str.9

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

pali przekaźnik pompy paliwa

Post autor: Paweł Marek » sob lip 31, 2010 19:44

Kostka stacyjki bardzo prawdopodobna, ale czemu przy tym się pali przekaźnik nie wiem. I co się w nim pali, styki czy uzwojenie.
Masz obowiązek sprecyzować temat czyli napisać typ silnika, wówczas pomyślimy co jeszcze siedzi na tym przekaźniku oprócz pompy, często grzałka sondy, czasem wtryskiwacz benzyny.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
tomaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 22:17
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: pali przekaźnik pompy paliwa

Post autor: tomaz » ndz sie 01, 2010 10:17

co do przekaźnika pompy to jak pare razy przekręcałem kluczykiem to słychać było pompe raz na jakis czas, watpie ze jest na wyczerpaniu bo to jest nowa pompa, a ze starą działo się to samo i dlatego wymieniłem.raz na jakis czas idzie prad na nią, ale po wymianie przekaźnika na nowy odrazu chodziła. Silnik 1.6 75KM ABU


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103113&postdays=0&postorder=asc&start=0
Angel Ayes Chrom str.9

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 46 gości