Diagnostyka komputerowa pytanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DariuszK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pt maja 16, 2008 18:51
Lokalizacja: Włocławek

Diagnostyka komputerowa pytanie

Post autor: DariuszK » sob lip 31, 2010 15:42

mam pytanko, jak liczą sobie za podłączanie kompa? czy to za podejście samo czy jakoś od ilości błędów? czy np adaptacja przepustnicy to jakieś inne ceny może mi ktoś podpowiedzieć?



Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Diagnostyka komputerowa pytanie

Post autor: Jazz_Blue » sob lip 31, 2010 16:20

Wszystko zależy od mechanika, samo podpięcie i skasowanie błędów może być liczone jako "podpięcie pod komputer", ale za operacje typu adaptacje (to do rymu :grin: ) pewnie jest osobny cennik.



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Diagnostyka komputerowa pytanie

Post autor: Vii » sob lip 31, 2010 17:23

Ciezko powiedzieć bo to na prawde zależy od wielu czynników. Pojedziesz do osoby prywatnej ktora ma kompa i VAGa i kable i grzebkuje sobie w garazu i wcale nie koniecznie robi gorzej niz inni i skasuje Cie 20 złotych. Pojedziesz do jakiegoś servisu gdzie szefo musi opłacić pracowników i ZUS i cala reszte za te 5ieć minut roboty wezmie 50 zł. Ja znajomym robie za darmo, przyjedzie ktoś to daje 2 dyszki i hey you ;) tak dla przykładu ostatnio koleś wyprał mi w aucie fotele i tylna kanape oraz podsufitke za 50 zł i jeszcze w dodatku do mnie przyjechał na swoj koszt. Czasem lepiej trzymać sie daleko od "firm" a szukać "fachowców" bez działalnośći gospodarczej. Takie czasy po co płacić za coś 200 zł jak mozna 4ery razy mniej...



sebusc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 03, 2010 21:38
Lokalizacja: Nowogard
Kontakt:

Diagnostyka komputerowa pytanie

Post autor: sebusc » ndz sie 01, 2010 10:09

Dokładnie - poszukaj kogoś z kabelkiem z forum ze swojej okolicy i na pewno pomoże za dużo mniejsze pieniążki a może i za free ;) Ja podobnie jak Vii znajomym robię za free ale masz bliżej do niego niż do mnie :helm:


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20139][img]http://www.motostat.pl/user_images/20139/icon1.png[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości