Czym czyścić plastiki na drzwiach?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Czym czyścić plastiki na drzwiach?

Post autor: harvard » pt lip 30, 2010 20:11

Zastanawiam się jakiego preparatu szukać do 'konserwacji' plastików na drzwiach w moim golfie? Czy lepsze będzie czernidło do zdesi czy może coś innego polecacie zastosować? Jeszcze jedno czy warto kupić farbę do skór aby pomalować kierownicę? Jest lekko wytarta jakby poprzednik lewą ręką trzymał i kręcił nią w jednym i tym samym miejscu. I na koniec co polecacie do kokpitu mam niestety troche porysowany czy da się cośz tym zrobić?
dzięki i sroki jak zły dział dopiero się zadomawiam.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Re: Czym czyścić plastiki na drzwiach?

Post autor: yank » ndz sie 01, 2010 00:33

harvard pisze:Zastanawiam się jakiego preparatu szukać do 'konserwacji' plastików na drzwiach w moim golfie? Czy lepsze będzie czernidło do zdesi czy może coś innego polecacie zastosować? Jeszcze jedno czy warto kupić farbę do skór aby pomalować kierownicę? Jest lekko wytarta jakby poprzednik lewą ręką trzymał i kręcił nią w jednym i tym samym miejscu. I na koniec co polecacie do kokpitu mam niestety troche porysowany czy da się cośz tym zrobić?
dzięki i sroki jak zły dział dopiero się zadomawiam.
do konserwacji plastików polecam czernidło sonax-a lub innej dobrej firmy(plastiki zewn.)
Jeśli chodzi o farbe do skóry, to zastanowiłbym sie czy jest to napewno skóra czy jakiś ekolog... wg mnie farba nic nie da prędzej coś do odświeżenia... np. do mebli skórzanych
Kokpit uważam że warto najpierw dobrze umyć i jesli już stosować jakieś specyfiki to napewno Matowe... błyszczący bedzie odbijał Ci w szybie kokpit przy jeździe pod słońce



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości