Sierpy z listwami i bez?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Andi
Byle do przodu
Byle do przodu
Posty: 502
Rejestracja: pt maja 08, 2009 21:36
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Sierpy z listwami i bez?

Post autor: Andi » śr mar 31, 2010 15:59

Witam :bigok:

Mam pytanie. Czy są też sierpy bez listew? To znaczy mam węższe listwy na błotniku i dzwiach pomalowane w kolor nadwozia i che dokupić sierpy, tylko czy są takie sierpy w których przednie sierpy nie posiadają listwy? Bo z tego co widziałem to przednie sierpy posiadają kawałek listwy na błotnik oraz są szersze niż te co ja mam.

Dodam jeszcze ze mam wersje 5D tylko to chyba nie wpłyta na róznice czy listwy będą z 3D lub 5D chyba że sie myle.

Czekam na odpowiedz.


Music is the only thing that keeps me going when nothing else can.

Awatar użytkownika
ociu
...
...
Posty: 2047
Rejestracja: sob maja 02, 2009 11:00
Lokalizacja: DOL\SBL
Kontakt:

Post autor: ociu » śr mar 31, 2010 16:53

Andi pisze: 3D lub 5D chyba że sie myle.
Nie ma różnicy, poszukaj na allegro trafiają się takie podróbki, bo w orginale nie występują takie.... podejdź do motoryzacyjnego, też mogą coś zamówić, ale allegro powinno pomóc...


VENTO RIP :-(
CABRIO zaczynamy od nowa :-)

Awatar użytkownika
Spojler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 22:50
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Spojler » śr mar 31, 2010 17:47

Ori sierpy kończyły się przy listwach, a te nie ori to są tragiczne. Nie polecam chyba że są jakieś różne firmy i akurat trafisz taką co zrobiła je w miarę dobrze bo tego co ja kupiłem to można sobie wsadzić. Dziadostwo, nie można tego dopasować a jak już to odstaje robią się szpary, zalega tam syf i wygląda to przeciętnie. nie mówiąc już to tym że ten co ja mam jest szary (reszta jest czarna). Nie polecam ogólnie.


Mk2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=98&t=77443&p=773176#p773176

Awatar użytkownika
matti_vw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 14, 2006 02:07
Lokalizacja: Buczkowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: matti_vw » czw kwie 01, 2010 00:58

Oryginały na przód są tylko z tym kawałkiem listwy (szerokiej listwy). Za to zamienniki są bez i mają takie specjalne przetłoczenie na ten kawałek listwy co masz już na błotniku, ale jak kolega wyżej napisał z zamiennikami różnie bywa, ja osobiście nie polecam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości