Czy ktoś zna przebieg przewodu antenowego w mkIII ??????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

Czy ktoś zna przebieg przewodu antenowego w mkIII ??????????

Post autor: GarageBoy » ndz gru 04, 2005 23:08

Posiadam od miesiąca Golfika III 2.0 GTI z 95r :smoke: Czarna piękność. Niestety potrzebuje on trochę napraw oraz człowieka, który da mu troszkę serca. Została już przeczyszczona przepustnica, filtr powietrza i silnik krokowy (korzystałem z Waszych porad, za które bardzo dziękuję).

Niestety, kolejny problem to antena. Nie mam połączenia pomiędzy anteną a odtwarzaczem CD. Gdzieś został przerwany przewód. Idąc z anteny po dachu (antena dachowa) w kierunku przodu, ślad kabla znika tuż przed środkową belką (szukałem jedynie na czuja, bez ściągania tapicerki).
Jeżeli ktoś zna przebieg tego kabla (od anteny, aż do samego radia) Proszę o pomoc.
W przeciwnym razie czeka mnie poprowadzenie i kupno nowego kabla.

Z góry dziękuję za pomoc. :kwiat:

PS: Szukam również odmy do mojego wozika.



Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: macil » śr gru 07, 2005 01:55

W moim autku mam antenę w tylnej części dachu.
Przewód biegnie podsufitką (z lewej strony) nad tylnymi i przednimi drzwiami do przedniego słupka (lewego oczywiście). Następnie po słupku zchodzi na dół. Pod kierownica jest taka wąska listwa maskująca, którą trzeba zdjąć (jest na zatrzaski) bo pod nią znajdują się śruby od większej osłony (osłona bezpieczników razem z klapką).
Pod nią biegnie przewód antenowy prosto do radia.


Obrazek
Obrazek
Radio Defending Club 161 RDC 063
Wywołanie "Chińczyk Kwidzyn"

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » śr gru 07, 2005 09:07

A ja mam w lewym błotniku tuz przy szybie i kabelek biegnie prościutko do radia ponad kolumną kierownicy! Zeby sie do niej dostac trzeba zrzucic koło i odkrecic nadkole ale podejrzewam ze sie ukiwal przy radiu bo u mnie to nie była linka tylko zwykły drut antenowy z ekranowaniem i sie uchechłał 5cm za wtyczką antenową!
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

Post autor: GarageBoy » czw gru 08, 2005 20:21

Wielkie dzięki "macil" za radę :pub: Znalazłem tę listwę (jak mogłem jej nie zauważyć?). To to było właśnie główną przyczyną. Połączenie pod kierownicą było rozłączone (Teraz już jest przejście). Zaoszczędziłem na pieniądzach i czasie :grin: Jeszcze raz wielkie dzięki :majkel:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 90 gości