komunikat INO2 w golfie 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Sylo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 15, 2005 08:13
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

komunikat INO2 w golfie 3

Post autor: Sylo » wt lis 15, 2005 08:23

witam kupiłem Golfa 3 1.4i silnik ABD rok temu i od samego początku na wyswietlaczu pojawiał mi się komunikat INO2 (migający po przekreceniu stacyjki przez kilka sekund), ale wózek chodził bez zarzutu. Ostatnio mam problem poniewaz zapala i po chwili gaśnie z początku tylko gdy był zimny ale ostatnio nawet gdy sie rozgrzeje. Rozruch polega na kilka krptnym zapalaniu az w koncu zaskoczy. Czy ktoś moze mi podpowiedziec co moze byc, z góry dzieki.
P.S. kolega podpowiedział że prawdopodobnie padł czujnik temp.
Sylo



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » wt lis 15, 2005 09:04

IN 02 informuje o konieczności wykonania przeglądu a jak to skasowac to sprawdz w opcji "szukaj" np "kasowanie inspekcji olejowych"



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Re: komunikat INO2 w golfie 3

Post autor: RALFI » wt lis 15, 2005 09:08

Sylo pisze:witam kupiłem Golfa 3 1.4i silnik ABD rok temu i od samego początku na wyswietlaczu pojawiał mi się komunikat INO2 (migający po przekreceniu stacyjki przez kilka sekund), ale wózek chodził bez zarzutu. Ostatnio mam problem poniewaz zapala i po chwili gaśnie z początku tylko gdy był zimny ale ostatnio nawet gdy sie rozgrzeje. Rozruch polega na kilka krptnym zapalaniu az w koncu zaskoczy. Czy ktoś moze mi podpowiedziec co moze byc, z góry dzieki.
P.S. kolega podpowiedział że prawdopodobnie padł czujnik temp.
Sylo
NAPEWNO INSPEKCJA NIE WPŁYWA NA ROZRUCH TWOJEGO AUTKA - ŁATWO JĄ WYKASOWAĆ POSZUKAJ NA FORUM



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » wt lis 15, 2005 09:25

Zrób tak a bedzie dobrze...

Tryb programowania wskazań przeglądów :

1. Włączyć stacyjkę

2. Nacisnąć i przytrzymać reset licznika przebiegu i nacisnąć dolny przycisk ustawiania zegarka cyfrowego, lub przycisk analogowego

na wyświetlaczu pokaże sie OEL1.S (dystans w km do wymainy oleju)

3. Naciskać dolny przycisk zegarka, lub reset zegara analogowego

Na wyświetlaczu pokaże się np 12000 km, każde naciśnięcie zmniejsza wartość o 500km

4. Po ustawieniu żądanej wartości nacisnąć reset przebiegu

na wyświetlaczu pokaże się OEL2.S (czas do następnej wymiany oleju)

5. Naciskać przycisk zegara

Na wyświetlaczu pokaże się np 6 bądź 12 (czas w miesiącach do następnej wymiany oleju), każde naciśnięcie zmniejsza wartość o 1 miesiąc)

6. Nacisnąć przycisk przebiegu

na wyświetlaczu pokaże się IN01.S (licznik czasu I przeglądu)

7. Naciskać przycisk zegara

na wyświetlaczu pokaże sie 12 (miesięcy) naciśniecie zmniejsza wartość

UWAGA IN01.S przeważnie ustalony na 24000km jest ustawiany na okres czasu, a nie przebieg, wykorzystuje natomiast licznik przebiegu ustawiony w OEL1.S, który ustawiliśmy wcześniej)

8. Nacisnąć przycisk przebiegu

na wyświetlaczu pokaże się IN02.S (licznik przebiegu do II przeglądu)

9. Naciskać zegar

na wyświetlaczu pokaże się np. 48000km które zmniejszamy analogicznie jek poprzednie

UWAGA: IN02.S jest ustawiany tylko przebiegiem (nie czasem) i wykorzystuje licznik czasu ustawiony poprzednio w IN01.S

10. po ustawieniu IN02.S wyłączyć stacyjkę - programowanie jest zapisane!

Wartosci domyślne jakie podałem mogą się różnić w różnych modelach i należy je traktować orientacyjnie

Made by Corvwax :bajer:



.:Paulo:.

Post autor: .:Paulo:. » czw lis 17, 2005 13:20

czy ktoś wie co oznaczają i jakie zadanie pełnią liczby 1-8 przy wejściu do trybu serwisowego wyswietlane na miejscy liczby kilometrów w golfie 3?? wiem ze 7 to włączenie cyfrowego obrotomierza zamiast liczby pokazywanych kilometrow a pozostale?????



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości