Otworzenie Golfa mk4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MysterYnfr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 26, 2008 20:28
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Otworzenie Golfa mk4

Post autor: MysterYnfr » śr gru 10, 2008 19:25

Słuchajcie moja koleżanka ma problem z otwarciem samochodu. Wczoraj wyciągneliśmy akumulator aby go doładować a dzisiaj rano nie mogliśmy otworzyć samochodu z kluczyka ponieważ prawdopodobnie kiedys się do nich dobierał i z boku on nie wchodzi w całości a w tylnej klapie coś nie praży... Znacie jakiś sposób inny go otwarcia? Tylko bez wybijania szyb... Może gdzieś jest jakaś linka do otworzenia maski? Bo nawet wystarczy żeby maske otworzyć. Oczywiście mowa o Golfie mk4
Pzdr!


-->>Night Furious Racers<<--
-->>Street Racing<<--

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr gru 10, 2008 20:22

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=129921 - temat o otwieraniu maski
są firmy które oferują otwieranie awaryjne" ale ok 100zł trzeba liczyć za taką opcję...



Awatar użytkownika
Konez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr sie 22, 2007 21:26
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: Konez » śr gru 10, 2008 22:01

Słuchajcie moja koleżanka ma problem z otwarciem samochodu
Przez kilka dobrych lat używany był pewnie tylko pilot może i dla tego kluczyk nie wchodzi bo bębenek "zaśniedział", spróbuj najpierw psiknąc WD40 do zamka może pomóc.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr gru 10, 2008 22:45

może jeszcze ten temacik się przyda http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2234790



TEST DRIVER

Post autor: TEST DRIVER » pt gru 19, 2008 00:49

sluchaj jak nie da rady otworzyc go kluczykiem to wez zlap za klamkę tak jakbys chcial go otworzyc wloz delikatnie duzy plaski srubokret miedzy klamke a w wkladke i ja wyciagnij tylko uwazaj zebys jej nie potyrał potem wsadz maly plaski sruboktet w zamek i otworzysz go bezproblemowo takze zycze powodzenia.



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » pt gru 19, 2008 08:12

TEST DRIVER pisze:zlap za klamkę tak jakbys chcial go otworzyc wloz delikatnie duzy plaski srubokret miedzy klamke a w wkladke i ja wyciagnij
"ją" czyli wkładkę ? - trzeba użyć sporej siły, żeby zdeformować pierścień zabezpieczający na tyle by wkładka się wysunęła na zewnątrz i nie wiem czy w taki sposób śrubokrętem to zrobisz nie uszkadzając klamki lub poszycia drzwi.


Obrazek

Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » pt gru 19, 2008 09:17

Nic tam nie psuj ani nie ryj w karoserii !!!Szkoda fury.

Weż się połóz pod niego i albo z akumulatora,albo prostownika podaj mu + na srubę alternatora albo rozrusznika-tam gdzie te grube kable przychodza -gdzie sie lepiej dobrac ci będzie.
minus gdzies do masy-pstryknij pilotem i nic nie niszczysz -otworzy się.



TEST DRIVER

Post autor: TEST DRIVER » pt gru 19, 2008 10:09

no trzeba trzeba uzyc sily to normalne ze lekko ci nie wyjdzie ale poszycia drzwi nie uszkodzisz radzilo sobie jakos jak nie mialo grata hih ;)

[ Dodano: 19 Gru 2008 19:03 ]
nie no zartuje ale ja nie znam innego sposobu na otwarcie golfa kiedys kolesiowi otworzylem tak passata b5 i nic sie nie uszkodzilo naszczęscie :) tez mu padla akuma tazke zycze powodzonka pozdroo :):):)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 61 gości