gdzie wsadzic motor do mkI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

gdzie wsadzic motor do mkI

Post autor: lukas.g60 » pt cze 03, 2005 22:51

Witam,jak patrze na cabrio £ysego to nie wierze ze w polsce sa takie cuda,a mianowicie,mam pytanie - gdzie moge zamontowac 1.8T lub VR6 do mkI oczywiscie profesionalnie,3lata temu mialem gti pirelli i po pewnym czasie wlozylem 16V ale przy ostrej jezdzie silnik chialo wyrwac a na wolnych obrotach nie moglem zebrac mysli nistety sprzedalem bestie na wyjaz za granice,teraz niedawno bedac w polsce zakupilem idealna jedyne 1.1 i mam zamiar wlozyc cos mocnego,ale boje sie ze znow nie bedzie dalo sie nia jezdzic.wiec kto wie czy taka jedynka jak £ysego i wielu innych zachowuje sie normalnie a w dodatku wie gdzie to moga zrobic niech da znac na priv lub mail.Oczywiscie jak wiecie cene to poprosze.Pozdrowionka :pub:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob cze 04, 2005 09:12

A niby czemu nie dało się jeździć?? Ja problemu nie widzę. Zakładanie takich silników to rzemiosło i trzeba to zlecić komuś kto zrobi to tak, że auto przegląd przejdzie, bo jak nie to szkoda roboty. I żeby było lepiej to 1000zł na przeróbke musisz mieć i miej nadzieje, że wystarczy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości