Zniana pulpitu z anglika na zwykły

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lencu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 16, 2005 14:41
Lokalizacja: Lubań

Zniana pulpitu z anglika na zwykły

Post autor: lencu » pn kwie 25, 2005 12:43

potrzebuje pomocy kumpel kupił pastata B4 w angielskiej wersji i chcemy przeżucic zwykły pulpit pomurzcie przyślijcie mi schemat na mejla lencu10@o2.pl Sory za błendy!


Dzięki

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pn kwie 25, 2005 17:47

chyba troche bedzie roboty, przekładnia kierownicza, pedały, sam p;ulpit to nie wszystko.

p.s.
poszukaj zdjeć w necie moze cos wypatrzysz co potrzbujesz


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » pn kwie 25, 2005 18:50

całe ogrzewanie i pewnie cała elektryka bo o ile wiem to pasat ma wiązki po lewej stronie i trzeba je zmienic (chyba ze ma je na środku to bedzie łatwiej)
:-) powodzenia

a jeśli ma elektryczne szybki to pasażer bedzie mógł otwierać swoje i kierowcy a kierowca tylko swoje :-)



Awatar użytkownika
kamdob
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 22:02
Lokalizacja: Sztum
Kontakt:

da rade

Post autor: kamdob » pn kwie 25, 2005 20:45

pewnie, że da rade tylko musisz rozebrać i popatrzeć co trzeba kupić z takiego samego paska ale z kierą po lewej stronie, życzę powodzenia, można tez poszukac mechanika który podejmie się takiej czynności - ztego co wiem cena coś około 3000PLN pozdrawiam



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » pn kwie 25, 2005 20:59

w necie gdzieś widziałem ogłoszenie firmy która to robila za 4000zł
samemu to bedzie trudno.. najtrudniej z pedałami i kierownicą


Obrazek

Awatar użytkownika
mar_tec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 16:03
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Zniana pulpitu z anglika na zwykły

Post autor: mar_tec » wt kwie 26, 2005 12:25

lencu pisze:potrzebuje pomocy kumpel kupił pastata B4 w angielskiej wersji i chcemy przeżucic zwykły pulpit pomurzcie przyślijcie mi schemat na mejla lencu10@o2.pl Sory za błendy!
Ja bym nic nie zmieniał. Przeciez zarejestrujesz taki samochód bez problemu. Nauczyc się jeżdzić z prawej strony to nie problem. Ja osobiście zatrzymałbym ten samochód w oryginale bez ruszania czegokolwiek.



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » wt kwie 26, 2005 15:20

Ja bym nic nie zmieniał. Przeciez zarejestrujesz taki samochód bez problemu. Nauczyc się jeżdzić z prawej strony to nie problem. Ja osobiście zatrzymałbym ten samochód w oryginale bez ruszania czegokolwiek.
Nie zarejestrujesz bo nie dostaniesz przegladu na takie auto :bigok:



Awatar użytkownika
mar_tec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 16:03
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: mar_tec » wt kwie 26, 2005 16:09

Nie zarejestrujesz bo nie dostaniesz przegladu na takie auto :bigok:
Nie wierze. Od kiedy? Przeciez moj znajomy jeżdzi takim co ma kierownice z prawej strony i nikt sie jego nie czepia. Zadna policja i przeglądy normalnie przechodzi i to juz od kilku lat. Wydaje mi sie ze ma go jakieś 5-6 lat.



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt kwie 26, 2005 16:53

popieram, teraz nie zarejestrujesz w polsce auta z angli albo jak mam kiere po prawej bo rpzegladu nie dostanie.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

Post autor: lukas.g60 » wt kwie 26, 2005 18:12

macie racje,przegladu nie przejdzie na pewno,ja mieszkam od 2,5 roku w London,a ostatnio bylem na swieta w POLSKA Ipociolem po mkI na zachod,przy okazji 1rej.zapytalem sie o auto z angli bo mam tu pasata a gosc na to ze kiera musi byc po lewej :grrr:



jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » wt kwie 26, 2005 18:51

No nie za bardzo,jeśli udokumentujesz że wracasz z pobytu legalnego na stałe i auto jest twoje już jakiś czas(ile nie pamiętam).To jest szansa ,przeglądu nie dostaniesz ale wtedy odwołujesz się(piszesz do jakiegoś min.)i dopiero tam dostajesz zgodę.Daleka droga ale jak potrafisz to wszystko udokumentować to dostaniesz dowód z kierownicą po prawo.Są firmy które robią przekładki ale to koszt 3000-4000 tyś, jeśli ktoś chce rozwinąc temat wystarczy-google-auto z anglji i ze 3 godzinki a będzie wszystko jasne.pozdrawiam



Awatar użytkownika
snou
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:39
Lokalizacja: Ssczecin
Kontakt:

Post autor: snou » wt kwie 26, 2005 22:33

A co do elektryki to racja cala elektryke trzeba przewalic angole nawet maja swiatlo przeciwmgielne po stronie kierowcy wiec jest zabawy co nie miara
AUTKO w dorobny pyl ale to drobny do golej blachy
I zaczynasz jechac od elektryki otworow typu servo przekladania kierownicza i wogole
Niektore atuka maja tak ze dziury orginalne czyli nasze kochane sa zaslepione lub ewentualnie idzie tamtedy naprzyklad nawiew
Dla chcacego nic trudnego
;)
Ale racja koszt przekladki jest wysoki bo autko spedzi na warsztacie dobry tydzien i robota dla 2 osob a nie dla jednej plus robota elektryka troche tego jest osobiscie zakladalem sobie z anglika elektryczne szybki i z ta przekladka nie bylo problemow ale co sie tyczy reszty to makabra sama instalacja elektryczna to milion kabelkow pospinaj to do kupy po rozlozeniu tego w drobny pyl to rzycze powodzenia ;) nie mam umiejetnosci takiej ale z mila checia bym prosil o zdjecia przy tej przekladce
ps,
Autka z angli cholernie zjada korozja ;P


2x2=4 Zawsze.

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

Post autor: lukas.g60 » czw kwie 28, 2005 15:40

co do korozji to dziwna sprawa,bo auta tu nie gnija tak jak w POLSCE,bo nie maja po prostu od czego,wbrew pozorom nie pada tak czesto jak wszyscy musla a z drugiej strony to nie ma tu sniegu a jak juz to przez 3godz. w roku,ale widzialem np.mkIII zgnitego jak h... lecz nie wiem WHY?co do przekladek to moj kumpel z ktorym robilem dluzszy czas zrobil w/w swap w bmw 74.4 z 96 roku i zaplacil 6tys za wszystko a za auto na aukcji zaplacil £1.800 to i tak sie oplacalo ,zarejestrowal je w polsce i wrocil nia do London i teraz cwaniakuje bo przeciez bmw i na polskich blachach :smoke:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości