Strona 1 z 1
					
				[MK3 Silnik] Ciężko wchodzi na obroty
				: czw paź 18, 2007 12:07
				autor: joff
				witam
mam pytanie 
posiadam golfa mk3 2.0gti 115KM i jakos wolno zbiera sie na obroty kumpel ma mk3 1.6 i zbiera sie duzo lepiej wie ktos czym moze to byc spowodowane ?(swiece filtry przewody wymienione)
pozdrawiam
			 
			
					
				
				: czw paź 18, 2007 13:29
				autor: Waluch
				sprecyzuj temat !
			 
			
					
				
				: czw paź 18, 2007 16:13
				autor: Yuri
				Mialem podobnie i okazalo sie ze czujnik Hall'a i aparat zaplonowy do wymiany. Wymienilem i pomoglo. Najlepiej jakbys gdzies na VAGa podjechal.
			 
			
					
				
				: czw paź 18, 2007 22:37
				autor: joff
				Yuri pisze:Mialem podobnie i okazalo sie ze czujnik Hall'a i aparat zaplonowy do wymiany. Wymienilem i pomoglo. Najlepiej jakbys gdzies na VAGa podjechal.
a mozesz mi podac ile to mniej wiecej bedzie kosztowalo ?
dzieki i pozdro
 
			 
			
					
				
				: czw paź 18, 2007 23:14
				autor: Yuri
				Ja dalem 200zl na szrocie za uzywke. Tzn. za caly aprat bo Hall jest w srodku jesli mi sie dobrze wydaje. Ale jakby nie bylo ja najpierw podlaczylem pod VAGa i sie upewnilem, ze to Hall (choc nie ukrywam, ze od poczatku to podejrzewalem). Na farta to nic raczej nie rob bo wymienisz pol samochodu 

. To ze u mnie przyczyna byl Hall nie oznaczy, ze na 100% bedzie tak u Ciebie wiec dobra diagnostyka to podstawa do jakichkolwiek napraw czy wymian  

 
			 
			
					
				
				: pt paź 19, 2007 17:29
				autor: joff
				no to jeszcze jedno pytanie ile kosztuje taka diagnostyka
dzieki 
