[climatronic] brak nawiewu na nogi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

[climatronic] brak nawiewu na nogi

Post autor: Cobra » śr sie 08, 2007 20:40

Witam
Nieznalazłem zadnej podpowiedzi wiec zalozylem temat.otóż mam climatronic klima nabita wszytsko dzialą tylko jak ustawie nawiew na nogi towogole niedmucha.Zmnów jak dam nawiew na szybe na maxa to dmucha super.jak taka sama sile nawiewu skieruje np na twar to troche słabiej wieje a na nogi wogole.Filtr pyłkowy nóweczka wiec gdzie szukac przyczyny???



mrcn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt paź 12, 2004 14:05
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: mrcn » śr sie 08, 2007 20:59

najprawdopodobniej uwalony silniczek elektryczny do sterowania klapką zmiany kierunku powietrza



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » śr sie 08, 2007 21:16

A gdzie on dokładnie leży ?Cięzko go wymienić??



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » śr sie 08, 2007 22:50

Podpinam sie pod temat. Z tym ze u mnie nawiew na nogi dziala tylko po stronie pasazera,a po stronie kierowcy w ogole nie dmucha. Tez nie wiem w czym jest problem :-k



tier
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 14:45
Lokalizacja: Górzyca
Kontakt:

Post autor: tier » czw sie 16, 2007 11:29

ja tez niemam nawiewu na nogi. ale znam przyczyne. radio :> hehe. dokladniej to odprowadzenie powiertza z podszybia jest pekniete tam gdzie radio wchodzi bo sie radio nie miescilo i tam sie rozchodzi powietrze gdy daje nawiew na nogi :> pozdr.


tier

wtct
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 05, 2005 20:00
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: wtct » pt gru 19, 2008 23:01

Witam,

Climatronik zawsze w trybie AUTO chłodzi od góry a grzeje od dołu, czy się mylę?

Gdy włącze nawiew na nogi nie słychać żeby się coś przełanczało i wcale nie wieje - jest to dość poważny problem bo pasażerowie z tyłu mają całkiem chłodno i dywaniki nie wysychają. Kiedyś działało znakomicie.

O ile się dobrze orientuje to w Golfie III sterowanie nawiewem odbywa się przy pomocy podciśnienia, więc mam pytanie, które węże podciśnienia spradzwić oraz gdzie jest siłownik żeby za dużo nie rozbierać:)

Pozdrawiam
Wojciech



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości