problem z paleniem diesla mkII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
woju494
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 15:12
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

problem z paleniem diesla mkII

Post autor: woju494 » sob gru 19, 2009 10:54

cześć

mam do Was takie pytanko. Naszły mrozy i mam mały kłopot w mkII z dieslem. Chodzi o to że po odpaleniu nie ma mocy w ogóle. wcisnę gaz do oporu i nawet nie wchodzi na obroty takie jakie powinien. Zauważyłem na wężyku łączącym filtr paliwa z pompą pęcherzyki powietrza. I chodzi o to że na moje oko jest zapowietrzony, więc pytanko brzmi: jak tą ruinę odpowietrzyć? :crazy:

dodam że wczoraj chodzi bez zarzutu. Wszystko grało i buczało, a dzisiaj taka niespodzianka :foch:


no pain, no gain

Awatar użytkownika
tuborg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 11, 2009 19:41
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: tuborg » sob gru 19, 2009 18:02

moim zdaniem czas wymienić filtr paliwa i powinno być OK :bajer: ,być może jest zapchany częściowo i dodatkowo minusowa temp. i tak się dzieje.Mój golf stoi codziennie na mrozie i pali jak nówka a filtr paliwa to podstawa...



Awatar użytkownika
woju494
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 15:12
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: woju494 » pn gru 21, 2009 23:56

jak nie jedno to drugie.... odpalanie zostawiamy na drugi plan... załapałem mały poślizg golfiną na skrzyżowaniu i przyłożyłem przednim prawym kołem w wysoki krawężnik... felga na śmietnik koło krzywo stoi i autko ściąga lekko w prawo przy puszczeniu kierownicy, a przy hamowaniu ściąga go strasznie też w prawo... także szykują się nowe wydatki... ale chyba się pokuszę przy okazji na parę modów i zawieche zmienię na -40/-40 :hmm: zobaczymy co wyjdzie w praniu... :grin: skoro i tak będzie cały przód rozkopany to czemu nie :hmm:


no pain, no gain

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości