nietypowa klamka do schowka MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
strachoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 30, 2006 02:52
Lokalizacja: Wrocław, Wieluń
Kontakt:

nietypowa klamka do schowka MK3

Post autor: strachoo » śr lut 01, 2006 01:55

Czesc, mam pytanko! Jezdze MK3 z 97 r. z dwoma poduszkami powietrznymi. Mówie o poduszkach dlatego, ze w moim schowku popsuła sie klamka do otwierania. Dodam, ze nie jest to klasyczna klamka jak w Golfach 3, bo w miejscu w którym standarodow jest montowany schowek, jest u mnie poduszka powietrzna, a sam schowek znajduje sie pod nia! Sam schowek jest mniejszy, w zwiazku z tym zastosowana jest zupełnie inna niz klasycznie klamka do schowka. Wiem, ze ciezko to wytłumaczyc bez foto ale mam nadzieje ze zrozumieliscie o jaka klamke mi chodzi. Otoz problem w tym, ze owa klamka wyłamała mi sie i poszukuje nowej. Na wszystkich aukacjach internetowych dostepny jest tylko jeden typ klamek do schowka! Czy moze wiecie gdzie moge kupic taka klamke, oczywiscie jak najtaniej ;), dzieki z gory.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr lut 01, 2006 02:04

wiec ciezka sprawa, bo na allegro faktycznie tych klamek nie ma, jesli juz to sa całe schowki z tymi klamkami. musisz pytac w ASO cvolswagena o ta klamke.



Awatar użytkownika
strachoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 30, 2006 02:52
Lokalizacja: Wrocław, Wieluń
Kontakt:

Post autor: strachoo » śr lut 01, 2006 02:14

Nie za bardzo jestem jeszcze wtajemniczony. Mozesz mi wyjasnic co to jest ASO??



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr lut 01, 2006 02:20

ASO- autoryzowany serwis obsługi, to ogólny skrot, masz np. aso vokswagena, forda itp. w sieci bezproblemyu znajdziesz najblize aso vw, telefony itp.



Awatar użytkownika
strachoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 30, 2006 02:52
Lokalizacja: Wrocław, Wieluń
Kontakt:

Post autor: strachoo » śr lut 01, 2006 02:23

Dzieki za pomoc. Domyslam sie jednak ze tam mnie niezle skasuja. Poszukam wiec jeszcze na szrotach!



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr lut 01, 2006 02:27

tak szroty to dobry pomysł :)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lut 01, 2006 09:09

Wcale nie musza cię konkretnie skasować, pamiętam czasy (wcale nie tak dawno) jak na Allegro zwykła klamka kosztowała 80 pln a w ASO 35pln. Na szczęście zadzwoniłem i zapytałem o cenę.
W ASO to nie nazywa się klamka tylko popychacz ale dla ułatwienia tutaj jest numer 1H1 857 147 wystarczy powiedzieć że chodzi ci o taką klamkę a cenę powinni podać szybko :-)
W załaczniku rysunek czesci i całego schowka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



pieko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: czw sty 05, 2006 00:23
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: nietypowa klamka do schowka MK3

Post autor: pieko » śr lut 01, 2006 12:29

strachoo pisze:Czesc, mam pytanko! Jezdze MK3 z 97 r. z dwoma poduszkami powietrznymi. Mówie o poduszkach dlatego, ze w moim schowku popsuła sie klamka do otwierania. Dodam, ze nie jest to klasyczna klamka jak w Golfach 3, bo w miejscu w którym standarodow jest montowany schowek, jest u mnie poduszka powietrzna, a sam schowek znajduje sie pod nia! Sam schowek jest mniejszy, w zwiazku z tym zastosowana jest zupełnie inna niz klasycznie klamka do schowka. Wiem, ze ciezko to wytłumaczyc bez foto ale mam nadzieje ze zrozumieliscie o jaka klamke mi chodzi. Otoz problem w tym, ze owa klamka wyłamała mi sie i poszukuje nowej. Na wszystkich aukacjach internetowych dostepny jest tylko jeden typ klamek do schowka! Czy moze wiecie gdzie moge kupic taka klamke, oczywiscie jak najtaniej ;), dzieki z gory.
Jezeli nie bedziesz nigdzie mógł znalesc to w Warszawie na ul. Strazackiej jest wielki szrot i mają tam naprawde duzo czesci .Bedziesz miał kawałek zeby podjechac ale moge ci podac nr.tel i mozesz do nich zadzwonici zapytac.673 54 04. Kto pyta nie błądz..

POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
strachoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 30, 2006 02:52
Lokalizacja: Wrocław, Wieluń
Kontakt:

Post autor: strachoo » śr lut 01, 2006 13:37

Dzieki za rady, na pewno skorzystam. :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości