Stuki w okolicy pokrywy zaworów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maxymilianus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lut 22, 2006 15:43
Lokalizacja: ŚLĄSK
Kontakt:

Post autor: maxymilianus » pn cze 08, 2009 09:13

Dzięki Panowie. Dziś umawiam się na kontrolę wtrysku jak to będzie o.k. to zabieram się za zawory. Miejmy nadzieję, że to nic gorszego. Jeszcze raz dzięki za sugestie. Najdziwniejsze, że jest teraz o niebo zrywniejszy (oczywiście jak wyczyściłem układ paliwowy :grin: i zalałem świeżym napędem ze STATOIL :helm: ). Jak przebrnę przez ten shit to Was poinformuję o co chodziło.

[ Dodano: 08 Cze 2009 09:20 ]
jeson pisze:na moje mogl byc to zwykły zbieg okolicznosci jezeji słychac u góry to w wiekszosci przypadkow z aaz nastepuje zerwanie klina na dolnym kole rozrzadu i od tego bym zaczal i to jest raczej uszkodzenie mechaniczne niz złe paliwo

Czy mogę to sprawdzic w jakiś prosty sposób? Czy koło pasowe nie powinno się wtedy "bujac" na boki (nieosiowo)?

[ Dodano: 15 Cze 2009 14:48 ]
na moje mogl byc to zwykły zbieg okolicznosci jezeji słychac u góry to w wiekszosci przypadkow z aaz nastepuje zerwanie klina na dolnym kole rozrzadu i od tego bym zaczal i to jest raczej uszkodzenie mechaniczne niz złe paliwo


Jeson, miałeś rację co do koła rozrządu ale paliwo to był shit. Zostawiłem na pamiątkę- prawie woda pachnąca rozpuszczalnikiem. Jak zrobią kółko to zobaczymy dalej bo to pewnie nie będzie koniec (choć wolałbym nie miec już niespodzianek). :helm:


Max

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 65 gości