Cos skrzypi przy dodawaniu gazu i puszczaniu co to moze byc?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Cos skrzypi przy dodawaniu gazu i puszczaniu co to moze byc?

Post autor: Dystans6 » śr lip 02, 2008 17:29

Mam taki problem od dluzszego czasu juz ze jak przejezdzam przez policjanta spiacegoa lub dodaje i popuszczam gazu sluchac spod samochodu takie dziwne skrzypienie .Zauwazylem ze silnik dziwnie lata wiec wymienilem poduszke silnika ta przednia hydrauliczna jakas w Rp-ku jest dalem 80zł ale wyglada jak zwykla guma tylko oblana blachami no i silnik troche mniej lata pod maska (stara poduszka byla troche wyrwana ale malo ) no i to skrzypienie piszczenie dochodzi jak samochod jest rozgrzany na zimnym tego nie robi albo zadko w garazu jak go dam na bieg i poruszam to wlasnie wtedy skrzypi cos ale tak jak mowie glownie jak jest rozgrzany silnik .Problem znika w deszczowe pogody jak jest mokro to wtedy nie piszczy nic co to moze byc juz wlazilem kilka razy na kanał i nic nie widze specjalnego zeby cos sie dzialo a denerwuje to strasznie albo jak po łaczeniach płyt sie jedzie to tez ten problem wystepuje !!pomocy moze ktoś mial cos podobnego golf II 1.8 RP 90koni!



Awatar użytkownika
eros662
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 20:19
Lokalizacja: Murowana Goślina/ okolice Poznania
Kontakt:

Post autor: eros662 » ndz wrz 07, 2008 19:43

Nom miałem i mam to samo w swoim golfie II 1,8 90PS:) jutro jade po części które wymienie aby temu zapobiec. Ponoć po przeczytaniu porad w necie i od mechaników zdecydi\owałem się na wymiane tulejek stabilizatora, gum drążków stabilizatora a takze tulei wahacza tych pionowych. Zobaczymy czy to pomoże a jak nie bede szukał dalej.:)


Moja Ventka: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=290632

WCZEŚNIEJ MK II GT
[img]http://images31.fotosik.pl/208/f50898f69964d694med.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości