Kopułka + palec - wymiana na nową --

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

andrejk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn cze 26, 2006 12:30
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: andrejk » czw paź 25, 2007 08:31

Witam
Zajrzalem wczoraj pod maske. Kopulke mam taka jak na zdjeciu wczesniej ( z oslona) nie wiem jaka firma ale na gorze jest znak VW i Audi Przewodu Bremi moze warto tez kupic tej samej firmy??
Znalazlem na Allegro przewody Beru ZEF561 i ZEF 562 gdzie moge sprawdzic jakie ida do Golfa 1.8 silnik ABS 90KM??



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw paź 25, 2007 15:12




Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » czw paź 25, 2007 19:08

andrejk pisze:przewody Beru ZEF561 i ZEF 562 gdzie moge sprawdzic jakie ida do Golfa 1.8 silnik ABS 90KM?
Bierz ZEF 561, idealnie pasują do Twojego silnika. 562 mają kątowe końcówki i trochę motaniny jest potem przy kopułce.. ;)


The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

NERX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 09:25
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: NERX » sob gru 29, 2007 11:41

a może mi ktoś napisać jakie nr. do Golfa 3 1.4 ABD 1994 palca i kopułki z Boscha ?



koton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 10, 2007 17:56
Lokalizacja: Olszewnica Nowa

Post autor: koton » śr sty 16, 2008 22:54

Jaką kopułkę kupić i jaki palec, bo kupiłem kopułkę i palec Beru ale kopułka nie pasuje do aparatu zapłonowego :panna: Już nie wiem co robić.... VW Golf 1.8GT 90KM a i ta kopułka Beru była z ekranem i też nie pasowała......

Pomocy!!!!



Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » czw sty 17, 2008 11:52

...a dlaczego nie robicie tak, że idziecie do sklepu i mówicie jakie macie auto, silnik itp. itd. ... a tam z katalogu dobierają Wam wszystko jak trzeba firmy jaką sobie wymyśliliście. :chytry:
...dlaczego koniecznie chcecie wyręczać panów sprzedawców? :chytry:


dekoracje weselne, florystyka -> prv

kkasper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 10:53
Lokalizacja: SB
Kontakt:

Post autor: kkasper » pt sty 18, 2008 08:50

Ja bym założył wszystko BERU. Moja nowa kopułka BOSCHA była do wymiany po 6 miesiącach ;(
Kolega założył kable BOSCHA i też do 6ciu miesięcy zmieniał. Niestety ale w BOSCHU zdarzają się też buble.
Po tych dwóch zadarzeniach nie jestem jakoś przekonany do BOSCHA



Awatar użytkownika
Stopek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 05, 2007 14:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Stopek » pt sty 18, 2008 12:06

sle pisze:...a dlaczego nie robicie tak, że idziecie do sklepu i mówicie jakie macie auto, silnik itp. itd. ... a tam z katalogu dobierają Wam wszystko jak trzeba firmy jaką sobie wymyśliliście. :chytry:
...dlaczego koniecznie chcecie wyręczać panów sprzedawców? :chytry:
Bo panowie sprzedawcy często nie mają zielonego pojęcia...ostatnio kupowałem kable WN i permamentnie człowiek mi wciskał kabelki do ABU podczas gdy mam silnika AEA... Sprzedawca zarzekał sie że takiego silnika nie było w Golfie III... i weź tu takiemu wytłumacz że masz rację...:/


WsZyStKo. Co Na PrAwDę LuBiĘ JeSt AlBo NiEmOrAlNe AlBo NiElEgAlNe AlBo TuCzĄcE :D

kkasper
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 10:53
Lokalizacja: SB
Kontakt:

Post autor: kkasper » pt sty 18, 2008 18:50

Stopek pisze:
sle pisze:...a dlaczego nie robicie tak, że idziecie do sklepu i mówicie jakie macie auto, silnik itp. itd. ... a tam z katalogu dobierają Wam wszystko jak trzeba firmy jaką sobie wymyśliliście. :chytry:
...dlaczego koniecznie chcecie wyręczać panów sprzedawców? :chytry:
Bo panowie sprzedawcy często nie mają zielonego pojęcia...ostatnio kupowałem kable WN i permamentnie człowiek mi wciskał kabelki do ABU podczas gdy mam silnika AEA... Sprzedawca zarzekał sie że takiego silnika nie było w Golfie III... i weź tu takiemu wytłumacz że masz rację...:/
A mi matoły sprzedały kopułkę przeznaczoną do AUDI. Na dodatek nie chcieli jej przyjąć - dopiero jak zrobiłem awanturę w obecności kierownika i udowodniłem po wydrukowaniu danych z katalogu producenta, zwrócili mi kasę.



Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » pt sty 18, 2008 21:23

Bo panowie sprzedawcy często nie mają zielonego pojęcia...ostatnio kupowałem kable WN i permamentnie człowiek mi wciskał kabelki do ABU podczas gdy mam silnika AEA... Sprzedawca zarzekał sie że takiego silnika nie było w Golfie III... i weź tu takiemu wytłumacz że masz rację...:/
_
Przecież w sklepie możesz ich od razu sprawdzić. Najzwyczajniej w świecie razem z nim szukasz danej części w katalogu. Jak Ci pasuje i widzisz, że do Twojego silnika to kupujesz i tyle. Musi pasować. To nie są jakieś tajne informacje i zawsze można brać w sklepie katalog w swoje ręce i samemu poszperać.
kkasper pisze:A mi matoły sprzedały kopułkę przeznaczoną do AUDI. Na dodatek nie chcieli jej przyjąć - dopiero jak zrobiłem awanturę w obecności kierownika i udowodniłem po wydrukowaniu danych z katalogu producenta, zwrócili mi kasę.
To nie widziałeś co brałeś? Kupiłeś bez pudełka? Nie było znaczenia? Przecież jak dostałeś ją w łapy to sobie mogłeś przy nich popatrzeć na etykietę i po kłopocie :crazy: . Zresztą VW Audi to ta sama rodzina więc może była odpowiednia :goof:


dekoracje weselne, florystyka -> prv

koton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 10, 2007 17:56
Lokalizacja: Olszewnica Nowa

Post autor: koton » ndz sty 20, 2008 18:36

sle pisze:...a dlaczego nie robicie tak, że idziecie do sklepu i mówicie jakie macie auto, silnik itp. itd. ... a tam z katalogu dobierają Wam wszystko jak trzeba firmy jaką sobie wymyśliliście. :chytry:
...dlaczego koniecznie chcecie wyręczać panów sprzedawców? :chytry:
Sprawdzałem wszystko dokładnie...
Ktoś zrobił wałek w IC bo w pudełku była kopułka w ogóle z d....y i do innego auta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości