Volkswagen golf 3 Przerywa lekko falują obroty

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grzesiekcaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 25, 2015 19:30
Lokalizacja: Gdańsk

Volkswagen golf 3 Przerywa lekko falują obroty

Post autor: grzesiekcaro » pn paź 10, 2016 14:21

Witam wszystkich.


Mam problem z moim Golfem 3. rocznik 95 1.4 ABD Abs problem polega na tym że auto w czasie jazdy przerywa a na biegu jałowym lekko falują obroty choć nie zawsze,nie ważne czy ciepły czy zimny.Czasem jest tak że odpalam rano ruszam i przerywa podjeżdżam pod sklep gaszę auto wracam odpalam i przestaje przerywać a obroty nie falują i po jakimś czasie sytuacja ta sama gaszę, odpalam przerywa znowu i falują lekko obroty nie gaśnie czasem potrafi chodzić dobrze przez pół dnia. Hmmm. Nic w nim jeszcze nie wymieniałem ponieważ w moim poprzednim golfiku też trójeczce 1.4 abd robił tak samo a była wymieniona w nim pompa paliwa,przepustnica, świece,cewka, kable ,czujnik temp płynu oraz filtr paliwa był ustawiany również zapłon dodam też że obecne auto nie przepala oleju temperatura oki nie ma wycieków nie kopci jest dość silny dobrze przyspiesza tylko z tym szarpaniem. Bardzo proszę o pomoc ewentualną radę.



Personalny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 11, 2016 13:30
Lokalizacja: DKL

Volkswagen golf 3 Przerywa lekko falują obroty

Post autor: Personalny » czw paź 20, 2016 21:52

Przepustnica do czyszczenia , krokowy bodajże w tym silniku jest zintegrowany z przepustnicą do skontrolowania ,nie wiem jak w twoim silniku ale czasem jest potrzebna adaptacja przepustnicy.Zobacz odmę czy nie zasyfiona ,warto tez sprawdzić sondę lambda, popytaj na forum może ktoś jest z twojej okolicy i podepnie ci kompa , może wyjdzie co jest :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości