problem z cykającymi wtryskiwaczami

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
OKmaniac
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: ndz wrz 06, 2015 00:57
Lokalizacja: Trójmiasto

problem z cykającymi wtryskiwaczami

Post autor: OKmaniac » ndz sie 21, 2016 12:18

Cześć,
Przeszukując forum oraz internet natknąłem się na taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=eZNc3p35BnI" onclick="window.open(this.href);return false;. Mam taki sam problem jak kolega z tego filmu, mianowicie cykające wtryski przy pracy silnika. Wczoraj rozebrałem pokrywę zaworów by sprawdzić czy to nie aby coś z zaworami, jednak okazało się, że tam wszystko gra raczej. Przy jeździe nie odczuwam zbytniego braku mocy i dziur w przyspieszeniu, ale nie wiem jakby to było bez tego problemu. Czy można z tym jeździć ? I czy jedynym sposobem jest wymiana listwy wtryskowej ? I jak wygląda wymiana takiej części ? Silnik 2.0 8v 2e 115km


VW GOLF MK2 2.0 2E

Awatar użytkownika
koksikGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 10, 2016 02:50

problem z cykającymi wtryskiwaczami

Post autor: koksikGTI » pn sie 22, 2016 11:51

Cześć,
Ja tak miałem w pasacie b3 z tym samym silnikiem, dopiero wymiana całej listwy na taką z auta z małym przebiegiem pomogła. Przy wymianie listwy odkręcasz wszystkie węże i z tego co pamiętam dwie śrubki imbusowe od góry listwy. Następnie ciągniesz ją do góry aż cała wyjdzie z kolektora ssącego. Ja jeździłem z "cykającą listwą 5 lat i oprócz odgłosów nic złego się nie działo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości