1.8 RP W trakcie nagrzewania przerywa i gaśnie

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zetnktel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: wt sie 12, 2008 10:20
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

1.8 RP W trakcie nagrzewania przerywa i gaśnie

Post autor: zetnktel » czw gru 14, 2017 23:14

Witam. Mam dość nietypowy problem i za bardzo nie potrafię nic wymyślić, szukałem na necie i nie znalazłem aby ktoś miał taki sam problem z tym silnikiem.

Problem ujawnił się gdy zrobiło się zimno i auto stoi cały dzień na dworze, czyli jak wracam z pracy. Gdy jadę do pracy auto stoi w garażu i problemu nie ma.

Ogólnie wszystko działa jak trzeba ale jak przejadę około 2km, czyli mniej więcej gdy wskazówka jest przy końcu białego pola. Nagle zaczyna przerywać, nie jedzie i gaśnie. Po odpaleniu ponownym jest wszystko dalej ok. Mam tak codziennie, mniej więcej w tym samym momencie.
Gdy jadę do pracy gdzie auto stało w garażu a nie na dworze, również problemu nie ma.

Komputer żadnych błędów nie wybłyskuje.

W czym może tkwić problem ?



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3830
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

1.8 RP W trakcie nagrzewania przerywa i gaśnie

Post autor: grandi » czw gru 14, 2017 23:46

zacznij od kabli kopulki swiec i sprawdz nieb czujnik


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

zetnktel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: wt sie 12, 2008 10:20
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1.8 RP W trakcie nagrzewania przerywa i gaśnie

Post autor: zetnktel » pn gru 18, 2017 19:32

Problem jak zwykle okazał się być prozaiczny.. przekaźnik od pompy paliwa. Przerywał, trochę nabił, potem to zeszło z układu i gasł.. odpalenie ponowne znowu trochę nabił i jechał.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości