Problem z odpaleniem na zimnym silniku 1.8 RP

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

TheChri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 15, 2017 22:23

Problem z odpaleniem na zimnym silniku 1.8 RP

Post autor: TheChri » śr lis 29, 2017 22:40

Witam,tak jak w temacie mam problem z golfiną. Problem jest tego typu, że po nocce gdy było cieplej samochód palił na strzała wszystko było git, a teraz gdy zbliża się zima i jest coraz chłodniej rano muszę go kręcić trochę dłużej oraz nie trzyma wolnych obrotów aż nie podniesie mu się temperatura. Gdy trochę się ogrzeje wszystko jest okej na ciepłym odpala jak dziecko nawet przy niskich temperaturach. Przeczyściłem mu wtrysk wymieniłem świece, olej, niebieski czujnik sprawdzałem (na zimnym 2.9 Ohm ; ciepły około 90 stopni 0.38 Ohm mierzone na zakresie 20kOhm). Wszystkie wtyczki i gniazda przepłukałem WD40 i obczyściłem wszystkie styki. Już nie mam pomysłów co jest nie tak? Proszę o pomoc z góry dziękuje.



Awatar użytkownika
etz_prorider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: wt gru 16, 2014 23:30
Lokalizacja: Kościerzyna

Problem z odpaleniem na zimnym silniku 1.8 RP

Post autor: etz_prorider » śr gru 06, 2017 19:56

Sprawdź ustawienie TPS-u, częsta bolączka w RP-kach. Do sprawdzenia też obie pompy paliwa, ta w zbiorniku i ta przy tylnym prawym kołem. Przede wszystkim ciśnienia i masa na przewodach pomp.


GOFER POWER!!!
MOJE GOLFY

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości