pompa paliwa...POMOCY

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Thelesia1987
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 27, 2010 17:46
Lokalizacja: złotów
Kontakt:

pompa paliwa...POMOCY

Post autor: Thelesia1987 » czw sie 05, 2010 21:44

Witam
a więc wymieniłem pompe paliwa(stara sie zatarła) i po zamontowaniu podłączeniu wszystkiego na stacyjke i mogłem się nakręcić do następnego lata chyba ale pod auto odkręcam śrube od filtra a tam benzyna jak wyszczeliła to aż strach (ciśnienie mocne)a więc na lpg i w droge...rozpędziłem sie przełączyłem załapał,wolne obroty git jak na gazie :grin: tylko że bieg gaz a on zaczyna szarpać....powolutku dodając gazu jedzie (chcąc dodać gwałtownie gazu na biegu jadąc dusi sie jak by miał mało) a więc do 100 i but a on zbiera sie ale po chwili znowu muli szarpie i *#cenzura#*....stanołem pompkę słychać mocno z śruby od filtra sobie pokapywało...wiele nie mysląc na asfalt i ile fabryka dała...do 160 ładnie dochodząc do 170 znowu szarpie....i jak sądzicie co to może być....JA OBSTAWIAM NA FILTR PALIWA gdyż pompka na prawde głośno chodzi więc pewnie ma ciężko zaciągnąć paliwo....filtr od nowości nie wymieniany a ma już ponad 340000km przebiegu
TAK SAMO SIE ZACHOWUJE JAK POD KONIEC ŻYWOTNOŚCI STAREJ POMPKI...dosłownie tak samo...możliwe że się tamta zatarła bo filtr był zaje**** syfem???
czekam na odpowiedzi
aha pojemność 1.8 PB 112km pompa pod budą obok baku i jeszcze mało pytanko co to jest po prawej strony pompki???? też filtr???


złomek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

pompa paliwa...POMOCY

Post autor: Qto » czw sie 05, 2010 22:11

To zmieniłeś pompę a nie wymieniłeś filtra... :panna:
Czym prędzej wymieniaj ten stary filtr



Awatar użytkownika
Thelesia1987
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 27, 2010 17:46
Lokalizacja: złotów
Kontakt:

pompa paliwa...POMOCY

Post autor: Thelesia1987 » czw sie 05, 2010 23:05

właśnie wróciłem po kursie z miasto i całe 10km do miasta było ok zbierał sie i wogóle ale na miescie znowu coś go zaczeło bolec i zauważyłem że przewaznie wyjerzdzajac z zakretu dodawając gazu szarpie go....te silniki maja to do siebie że wystarczy puche z filtrem na której jest wtrysk troszke przechylić i obroty potrafią same z siebie falować ale bez przesady...wyjerzdzajac z miasta na prostej drodze zaczoł szarpać i jak by nie popuscił z gazu to chyba bym z siedzenia do szyby i z powrotem tak skakał....pompke słychać (nie jest nowa ale oryginalna)


złomek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

pompa paliwa...POMOCY

Post autor: Qto » czw sie 05, 2010 23:16

Najpierw wymień filtr a później można dalej kombinować...



Awatar użytkownika
Thelesia1987
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 27, 2010 17:46
Lokalizacja: złotów
Kontakt:

pompa paliwa...POMOCY

Post autor: Thelesia1987 » czw sie 05, 2010 23:27

czyli jutro znowu pod niego :kac:


złomek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości