1.8 GTI Problem z odpalaniem, falujace obroty.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

magiz19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: wt mar 22, 2016 21:44
Lokalizacja: Kraków
Auto: MK2 1.8 GTI
Silnik: PF

1.8 GTI Problem z odpalaniem, falujace obroty.

Post autor: magiz19 » śr kwie 19, 2017 17:57

Jechać się dało, ale na światłach itd musiałem ręcznego używać bo brakowało 3 nogi. Póki się nie nagrzał to gasł.
Przeważnie z rana musiałem z 5 minut na gazie trzymać żeby doszedł do siebie, albo zabawa z ręcznym przed światłami.

No posprawdzaj dokładnie, bo jak czytam temat to sporo już kombinacji było. Problem pewnie jest w jakiejś pierdółce.



Ssindossa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: sob mar 05, 2016 23:17
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: 1.8 GTI Problem z odpalaniem, falujace obroty.

Post autor: Ssindossa » sob kwie 22, 2017 15:34

magiz19 pisze:Jechać się dało, ale na światłach itd musiałem ręcznego używać bo brakowało 3 nogi. Póki się nie nagrzał to gasł.
Przeważnie z rana musiałem z 5 minut na gazie trzymać żeby doszedł do siebie, albo zabawa z ręcznym przed światłami.

No posprawdzaj dokładnie, bo jak czytam temat to sporo już kombinacji było. Problem pewnie jest w jakiejś pierdółce.
Zagadka wyjasniona... problemem okazala sie... RURKA ktora doprowadza powietrze od krokowca do odmy... Brak komentarza, poprzedni wlasciciel byl chyba hulkiem gdy przykrecal obejmy :bigok: Wszystko w zdjeciach "opisane".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po ucieciu rury i ponownym zalozeniu samochod chodzi jakby wyjechal dopiero z fabryki, sam jezdzi nawet! :D
Usterka nie byla widoczna z gory, wymacalem w koncu to palcami gdy znalazlem chwile czasu, wczesniej samochodu nawet pod domem nie mialem, poniewaz od miesiaca ciagle u mechanika stal :rozpacz:

Teraz czas odejsc od PCta i sie przejechac ;D Dziekuje wszystkim za pomoc i udzial w temacie!


Było: MK2 1,3 benzyna+gaz
Jest: MK2 1.8 GTI benzyna <3

magiz19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: wt mar 22, 2016 21:44
Lokalizacja: Kraków
Auto: MK2 1.8 GTI
Silnik: PF

1.8 GTI Problem z odpalaniem, falujace obroty.

Post autor: magiz19 » sob kwie 22, 2017 18:51

Czyli dobrze myślałem, problem prawie identyczny jak u mnie :D PF, PB w opór nie trawi lewego powietrza, a tym bardziej przy krokowcu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości