Offtopic czyli raj dla spamerów

Forum miłośników Golfa Country

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Smolski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 13:09
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: Smolski » pn lut 25, 2019 14:24

Źle to napisałem. Chodzi mi o skrzynie które pasują do tylnego dyferencjału tzn maja takie samo przełożenie. Bo się zastanawiam czy z syncro z b4 2.0 by pasowała bo mogę mieć taką tanio

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: jhosef » pn lut 25, 2019 14:28

Jeśli nie VR6 to przełożenie powinno być takie same. Dla dyfra CBX jest właśnie 20/21 czyli jak w mk2.
Zębatki mają nawet ten sam numer części jak w mk2 009525143A



Awatar użytkownika
Smolski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 13:09
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: Smolski » pn lut 25, 2019 14:35

Ok dzięki za info.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: kret077744 » sob mar 30, 2019 19:37

Hej Pany.
Sezon ogórkowy sie powoli zaczyna (pewnie dla niektórych już sie zaczął) i chciałem żeby każdy kto planuje jechać na jakieś zloty by tutaj o tym napisał. Niektóre są z selekcją i terminy zgłoszeń wygasają nieraz miesiąć czy dwa przed zlotem, więc warto by wspomnieć o takich, żeby może gdzieś wspólnie pokazać nasze wozy.
Ja na 100% będe 23.06 w Oławie - polecam imprezę bo jest naprawdę ogromna, auta wszelkich marek (prl, vw, amerykańce, tuning), gruba impreza z dużą sceną, zapleczem gastro, świetnie zorganizowana, warto pooglądać zdjęcia z poprzednich lat żeby co nie co poczuć co tam sie dzieje.
Planuje rownież uderzyć na DUB IT w kielcach, ale narazie nie ma żadnych info, jest selekcja to też nie wiem czy sie załapię.
Chciałbym podlecieć na garbojamę w krakowie, ale tam golfem nie wjade na imprezę, tylko jako gość na parking dla aut zastępczych, więc nie jestem pewien, czy po prostu nie podlece tam w któryś dzień dupowozem.
W październiku w poznaniu jest RETRO SHOW, chciałbym tam pojechać.
Dawajcie jakieś propozycje, ja jestem niestety dostępny przez 5tyg od oławy.
Sądze że w tym czasie są najlepsze imprezy.
Z tego co zaobserwowałem i kila osób do mnie pisało, na ten sezon pojawi sie kilka nowych country. Kilka następnych jest w trakcie prac. Rok dwa trzy i wszedzie na zlotach bedzie country... :P


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: kret077744 » pn kwie 01, 2019 12:50

Hej,
Chciałem poruszyc sprawę country z silnikiem 1.6 TD, których jakiś kilanaście sztuk niby wyjechało w takim setupie.
Jak to sprawdzić ? czy raczej nie ma takiej możliwośc żeby potwierdzić że auto od nowości ma ten silnik ?


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: jhosef » pn kwie 01, 2019 12:54

Moim zdaniem fabrycznie nigdy takie nie opuściły taśmy produkcyjnej. Jakby tak było to byłaby inna skrzynia. Ja słyszałem o przekładkach w ASO przed sprzedażą.
Wersja fabryczna powinna mieć na wlepie kod silnika dla diesla.
Wszystko co było robione pozafabrycznie nie będzie miało takiej adnotacji raczej.
Jeśli przekładka była fabryczna to w książce serwisowej też powinna być taka adnotacja.
Z tym, że o wlepę w bagażniku jest problem w takim wieku, co dopiero KS.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: kret077744 » pn kwie 01, 2019 13:10

też tak sądze, choć gość twierdzi że na klapce wlewu i w komorze są ori wlepy dla diesla. choć tymi gadżetami bym sie nie sugerował.
Jedynie wlepa z bagażnika może uratować honor, tak jak piszesz lub jakiś papier że w aso zmienili silnik, w co wątpie że takie coś posiada. Może po prostu ktoś porządnie to zrobił za granicą, u nas sie szczycą że to ten jeden z kilunastu dla pracownika fabryki VW.
Niby wlepa problem, ale powiem że jak oglądałem ori zielonego co gość miał zamiar sprzedąć wlepa była tyle że mocno zabrudzona.
Moją wlepę przed remontem wyjąłem i włożyłem w książkę serwisową. Musiałbym kiedyś zrobić foto. Bynajmniej wyposażenie miało zgodność z wlepą, także ja popsułem oryginalność :D moja wina.


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: mihau34 » pn kwie 01, 2019 19:26

U mnie wlepa jest i w książce i w bagażniku. Ostatnio znalazłem u kolegi taką tabliczkę w komorze slinika po prawej stronie błotnika tuż za lampą. U mnie też to jest.
Ktoś wie co to?
Obrazek



mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: mihau34 » pn kwie 01, 2019 19:31

Według mojej wiedzy w fabryce nigdy nie wkładali diesla do country. Wszystkie które widziałem z dieslem a było to 2 sztuki miały w bagazniku na wlepie 1p



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: jhosef » pn kwie 01, 2019 20:50

Tą tabliczkę za lampą widuję w co trzecim golfie na szrocie. Też zastanawiałem się co to jest. Podobna tabliczka była na zastępczych nadwoziach z nr części.

Obstawiam, że to coś na produkcji wykorzystywane.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: kret077744 » pn kwie 01, 2019 22:22

widzicie, niektórzy są bardzo przekonani o tym co mają, bo ktoś mu powiedział (taki ziomek co ma golfa mk1 i mk2) że dla pracowników takie coś było możliwe i taka sztuka jest własnie u niego i że to jest biały kruk hehe.
Może i coś prawdy jest, ale bez papierów udawiadniających na wymiane w aso w tamtych latach to bedzie tylko dobrze wykonana podjebka ;)
Zielony golf może bedzie do wzięcia, który byłem w grudniu oglądać, bo dzisiaj z dupy przedzwoniłem do gościa i nic przy aucie nie ruszył i powoli chyba sie będzie godził ze sprzedażą, bo nie ma czasu a stoi i gnije, ale jeszcze myśli.
Wstawiłbym foty z oględzin ale zalałem telefon i foty przepadły.
W każdym razie golf w całości oryginalny (poza dwoma chlapaczami) ale do pełnej renowacji, z blacharki prawe tyle nadkole przegnite dziura w bagażniku, próg bagażnika powgniatany, dach spora wgłębiona rysa, nadkola do roboty, to tak z grubsza. Silnik napełnia sie benzyna przez lejące wtryski, tłumik pospawany na sztukę. Wyposażenie biedne, ma gaz nie wbity w dowód. Napędy działają. Golf z okolic poznania. Cena wyjściowa 9tys z oc do grudnia.
Jak myślicie ? Mi sie odechciało brać natepnego rupa, tymbardziej że mam już plan na inne auto. JAkby ktoś był realnie zainteresowany żeby odpicować brykę to można do mnie napisać, ale trzeba poczekać aż gość przetrawi sprawe, bo kontakt ze mną ma i jak coś da znać.
https://zapodaj.net/03a7d9850dcb4.jpg.html
https://zapodaj.net/82df7e8e37706.jpg.html
https://zapodaj.net/7dd5b79a24712.jpg.html


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: jhosef » wt kwie 02, 2019 17:29

ZA 9 k zł ja bym dał sobie spokój.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: kret077744 » wt kwie 02, 2019 17:54

ja też wiem z jakimi kosztami trzeba sie liczyć, wiec nic specjalnego.
Dzisiaj gość mi dosłał mmsa paczki zdjęc xD nie że każde osobno, jakiś screen :D
kolor ori jak widać :D
Obrazek


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Re: Offtopic czyli raj dla spamerów

Post autor: mihau34 » śr kwie 03, 2019 06:03

Zwykłej wersji nie kupuj. Szukaj chroma :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Country”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości