Golf IV - Kratki wentylacyjne w tylnym zderzaku hałasują

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Golfikxwx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 10, 2020 23:41

Golf IV - Kratki wentylacyjne w tylnym zderzaku hałasują

Post autor: Golfikxwx » wt mar 10, 2020 23:54

Witam, ostatnio walczę z niechcianymi dźwiękami kiedy mocno gra bass. Udało mi się wyeliminować całkowicie wszystkie problemy z tapicerką, W środku jest cichutko i pięknie słychać bass. Mianowicie problem jest taki, że gdy muza leci i to nawet nie głośno, to od basu drżą te tylne kratki wentylacyjne w zderzaku (czy odpływy) jak zwał tak zwał. Sprawdzałem w garażu dokładnie to praktycznie aż nie przyjemne to dla ucha i słychać z dosyć daleka, a problem leży po obu stronach zderzaka. Zamieszczam poniżej krótki filmik wyjaśniający problem.



a dokładniej chodzi o te kratki:



Nie zdejmowałem jeszcze zderzaka i nadkoli, żeby zobaczyć jak wyglądają te kratki (w jakim stanie) ale ostatnio kilka osób na forum o tym wspominało, ale nie znalazłem konkretnego rozwiązania. A gdyby je tak potraktować WD-40 czy jakimś innym smarowidłem to problem by zniknął? Dodam, że bagażnik nie jest wygłuszony, a nawet jeśli by był to i tak przez te wibracje było by to słychać, no może troche mniej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości